Чиновники кажуть, що у Хмельницькому створюються максимально сприятливі умови для ведення бізнесу Аналізуючи виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького за 2013 рік департамент економіки відзначає, що значна увага впродовж року приділялась питанням покращення умов ведення підприємницької діяльності та створення сприятливого бізнес-середовища в обласному центрі.Чиновники кажуть, що у Хмельницькому створюються максимально сприятливі умови для ведення бізнесу Аналізуючи виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького за 2013 рік департамент економіки відзначає, що значна увага впродовж року приділялась питанням покращення умов ведення підприємницької діяльності та створення сприятливого бізнес-середовища в обласному центрі.

Так, для забезпечення прозорості, передбачуваності та ефективності регуляторної політики міською радою та її виконавчим комітетом минулого року здійснено низку конкретних кроків. Зокрема, актуалізовано реєстр регуляторних актів.

На кінець року налічувалося 56 регуляторних актів, у тому числі – 38 рішень міської ради і 18 рішень виконавчого комітету. Переважна більшість регуляторних актів спрямована на впорядкування земельних, орендних відносин тощо.

Розроблено графік відстеження результативності регуляторних актів на рік, відповідно до якого проведено 14 заходів. Затверджені та виконуються плани роботи міської ради та виконавчого комітету міської ради з підготовки проектів регуляторних актів. Постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва забезпечується підготовка висновків про відповідність регуляторного акта вимогам Закону України “Про здійснення державної регуляторної політики”.

В актуальному стані підтримується функціонування на офіційній веб-сторінці міської ради розділу “Регуляторна політика”, де своєчасно оприлюднюються проекти регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу, звіти про відстеження результативності, плани діяльності, графіки проведення процедур з відстеження тощо. Інформація про здійснення регуляторної діяльності оприлюднюється в газеті міської ради “Проскурів”.

За матеріалами: “Бізнес область”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього