30 січня у театрі імені Старицького покажуть балет «Лускунчик»30 січня у театрі імені Старицького кияни презентують дорослим і дітям казковий балет Петра Чайковського «Лускунчик». Головні ролі виконують солісти Національної опери України.30 січня у театрі імені Старицького кияни презентують дорослим і дітям казковий балет Петра Чайковського «Лускунчик». Головні ролі виконують солісти Національної опери України.

Початок о 19:00.

Квитки – 70-150 гривень.

Петро Чайковський написав балет «Лускунчик» за мотивами відомої казки німецького письменника Ернста Гофмана «Лускунчик та Мишачий король». Це казка, зміст якої артисти передають через музику та хореографічні постановки. Персонажі всесвітньовідомої казки втілені у музиці геніального російського композитора.

Вистава «Лускунчик» – символ новорічно-різдвяних свят, казковий балет про чарівний світ дитячих мрій. Це казка про прекрасного принца, якого перетворили на ляльку-лускунчика, про добру дівчинку Марі та їхнього противника – злого Короля мишей. Одвічне протистояння зла і добра та перемоги останнього.

На початку 1981 року Чайковський, який на той час писав цілі симфонії та опери, розпочав роботу над написанням балету. Балетмейстер Маріус Петіпа розробив детальний план майбутньої вистави.

6 грудня 1892 року відбулася прем’єра «Лускунчика» у Маріїнському театрі у Петербурзі. Думки критиків щодо нового твору композитора розділилися. Але було однозначно зрозуміло, що світ побачив новий шедевр у симфонічній музиці.

Хмельничани зможуть побачити у головних ролях балета «Лускунчик» артистів Національної опери України імені Тараса Шевченка. Це видатний творчий колектив, який увібрав у себе найкращі традиції української культури. Постійну оперну трупу театру організували у Києві ще у 1867 році. Вистави артистів київської опери із захопленням слухали і дивились в останні роки у Німеччині, Франції, Швейцарії, Канаді, США, Мексиці, Данії, Іспанії, Італії, Японії, Польщі, Угорщині, Австрії, Голландії.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього