300 млн грн хоче облавтодор щоб міст у Камянці-Подільскому не заваливсяМіст через р. Смотрич «Лань, що біжить», що у м. Кам’янець-Подільський, через який пролягає національна автодорога державного значення Н-03 Житомир-Чернівці, км 285+241, потребує капітального ремонту повідомили ПОДІЛЬСЬКА.інфо у Хмельницькому облавтодорі. Такий висновок було зроблено в результаті обстеження мосту, проведеного міжвідомчою комісією, до складу якої, уввійшли представники Служби автодоріг та ДП «Хмельницький облавтодор», ДП «Укрдіпродор», обласної адміністрації, Кам’янець-Подільської міської ради та ін.
Сталезалізобетонний автодорожній міст, довжиною 379,46 м, збудований у період 1966-1973 роках, на баланс Служби автомобільних доріг був переданий у 2006 році.300 млн грн хоче облавтодор щоб міст у Камянці-Подільскому не заваливсяМіст через р. Смотрич «Лань, що біжить», що у м. Кам’янець-Подільський, через який пролягає національна автодорога державного значення Н-03 Житомир-Чернівці, км 285+241, потребує капітального ремонту повідомили ПОДІЛЬСЬКА.інфо у Хмельницькому облавтодорі. Такий висновок було зроблено в результаті обстеження мосту, проведеного міжвідомчою комісією, до складу якої, уввійшли представники Служби автодоріг та ДП «Хмельницький облавтодор», ДП «Укрдіпродор», обласної адміністрації, Кам’янець-Подільської міської ради та ін.
Сталезалізобетонний автодорожній міст, довжиною 379,46 м, збудований у період 1966-1973 роках, на баланс Служби автомобільних доріг був переданий у 2006 році.
У 2008 році, на замовлення Служби автодоріг, інститутом «ДерждорНДІ» було проведено обстеження мосту та виготовлено проектно-кошторисну документацію на його капітальний ремонт, сума якого за цінами 2008 року склала 115778,34 тис. грн. Але через відсутність фінансування ремонтні роботи так і не розпочались.
Аби покращити умови проїзду через міст, у 2013 році проведено поточний ремонт покриття проїзної частини мосту, в межах якого було влаштовано нове асфальтобетонне покриття та поверхневу обробку. Вартість виконаних робіт склала 824 тис. грн.
У 2015 році при проведенні планової паспортизації мостів інститутом «ДерждорНДІ» загальний стан споруди був визначений як «працездатний» до 2018 року. До цього часу Служба автодоріг проведе коригування проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мосту та виступить перед Державним агентством автомобільних доріг із пропозицією щодо виділення необхідного

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього