На ТОВ "Агробізнес" Собуцького отруївся спиртом і помер, поки стажер розвозив товариТрагічний випадок стався з працівником луцької філії підприємства «Агробізнес», яке зареєстроване у Волочиському районі Хмельницької області. 35-річний водій-експедитор Віталій Ш. вирушаючи на маршрути, за якими щоденно підприємство розвозить свою продукцію, посадив за кермо стажера, а сам почав вживати спиртне.Трагічний випадок стався з працівником луцької філії підприємства «Агробізнес», яке зареєстроване у Волочиському районі Хмельницької області. 35-річний водій-експедитор Віталій Ш. вирушаючи на маршрути, за якими щоденно підприємство розвозить свою продукцію, посадив за кермо стажера, а сам почав вживати спиртне.

Автомобіль, після об’їзду торгівельних точок на Ківерцівському напрямку, повернувся до офісу луцької філії на вулиці Підгаєцькій (колишній молокозавод «Любарт»).

Уже тут з’ясувалося, колега Віталія помітив, що той не подає ознак життя. Згідно лікарського свідоцтва причиною смерті чоловіка стало гостре отруєння етиловим спиртом.

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Волинській області створено комісію із спеціального розслідування випадку смерті працівника ТОВ «Агробізнес».

За матеріалами: інтернет-видання “Вісник”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього