Черговий десант хмельницьких правоохоронців склали бійці спецпідрозділу «Богдан» та спеціальної роти міліції, які вирушили на Схід, щоб змінити своїх побратимів в місцях несення служби
40 правоохоронців Хмельниччини вирушили в зону АТОЧерговий десант хмельницьких правоохоронців склали бійці спецпідрозділу «Богдан» та спеціальної роти міліції, які вирушили на Схід, щоб змінити своїх побратимів в місцях несення служби.

Бійці забезпечені усім необхідним: форменим одягом, зброєю, спецзасобами і навіть броньованою технікою, котра вже чекає їх на місці майбутньої дислокації.

40 правоохоронців Хмельниччини вирушили в зону АТО

За словами Олександра Розізнаного, ротація правоохоронців Хмельниччини в зоні АТО відбувається вже восьмий раз. За весь час збройного конфлікту в гарячій точці побувало понад 400 працівників міліції.

На сьогодні в зоні АТО перебуває 147 міліціонерів з Хмельницької області, серед яких бійці спецпідрозділів, оперативні працівники, співробітники УБОЗ та ДАІ.

— Крім того, 300 чоловік добровольців складають резерв, котрий може вирушити на допомогу в будь-який момент у разі необхідності, — зазначив начальник обласного управління внутрішніх справ.

40 правоохоронців Хмельниччини вирушили в зону АТО

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,