5 мільйонів щодня збирає Хмельницька митниця
З початку 2015 року державний бюджет отримав від суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності Хмельницької області понад 400 мільйонів гривень митних надходжень, що становить 107 відсотків до індикативного завдання.5 мільйонів щодня збирає Хмельницька митниця
З початку 2015 року державний бюджет отримав від суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності Хмельницької області понад 400 мільйонів гривень митних надходжень, що становить 107 відсотків до індикативного завдання.

У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року це більше на 145 мільйонів гривень. Фахівці Хмельницької митниці ДФС підрахували, що середньоденні нарахування у нинішньому році фактично становлять 5 мільйонів гривень, торік за добу надходило 3,2 мільйона гривень.

Цього року до числа бюджетоформуючих платників увійшли ТОВ «Сіріус Екстружен», ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Інтер карс Україна», ПАТ «Укрелектроапарат», які забезпечили третину усіх митних надходжень в області.

На думку фахівців Хмельницької митниці ДФС, ефективним сервісним механізмом в обслуговуванні платників стало подання митних декларацій в електронному вигляді, яким користуються більше 97 відсотків представників бізнесу. Крім того, середній час оформлення однієї декларації на митних постах регіонального відомства у січні – квітні склав 1 годину 16 хвилин, що позитивно позначається на проведенні експортно-імпортних операцій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього