55 тисяч дітей отримали подарунки від «МРІЇ» до Дня Святого Миколая
Одним з найбільш шанованих святих у християн є Святий Миколай Чудотворець. Щороку 19 грудня усі діти, а часом і дорослі, із захопленням чекають див та подарунків від Дідуся-Чудотворця. Неодноразово в ролі «помічника» Святого Миколая виступала й Компанія «МРІЯ». Цей рік також не став для Агрохолдингу винятком. За доброю традицією благодійний фонд «МРІЇ» підготував більше 55 тисяч солодких подарунків для діток, які мешкають у районах, де працює Компанія.55 тисяч дітей отримали подарунки від «МРІЇ» до Дня Святого Миколая
Одним з найбільш шанованих святих у християн є Святий Миколай Чудотворець. Щороку 19 грудня усі діти, а часом і дорослі, із захопленням чекають див та подарунків від Дідуся-Чудотворця. Неодноразово в ролі «помічника» Святого Миколая виступала й Компанія «МРІЯ». Цей рік також не став для Агрохолдингу винятком. За доброю традицією благодійний фонд «МРІЇ» підготував більше 55 тисяч солодких подарунків для діток, які мешкають у районах, де працює Компанія.

Напередодні свята пакунки з ласощами від «МРІЇ» отримали маленькі жителі Тернопільщини, Хмельниччини, Буковини, Львівщини, Івано-Франківщини та Рівненщини. На благодійний проект до Дня Святого Миколая цьогоріч Компанія виділила з соціального бюджету понад 1,7 млн грн.

Дуже важливо зазначити, що проект «Миколай» є постійним – його Агрохолдинг реалізує кожного року. Акція охоплює усіх діток, які проживають у населених пунктах, де присутня «МРІЯ», без винятку. Адже дітей, – вважають у Компанії, – не можна розділяти на «своїх» та «чужих», усі вони – наше майбутнє, про яке потрібно дбати в першу чергу.

Тішити солодощами найменших у це особливе свято Компанія «МРІЯ» буде і в наступні роки, адже українські діти варті того, щоб мати щасливе дитинство!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього