60-річний ювілей відзначила Хмельницька змінна школа № 2Хмельницька змінна середня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів №2 відзначила 60-й день народження. Із визначною датою навчальний заклад привітав заступник міського голови, куратор освітньої галузі Григорій Давиденко. Особливістю цього навчального закладу є те, що він забезпечує реалізацію права громадян, які не мають можливості навчатися у школах з денною формою навчання, та отримувати загальну середню освіту з відривом або без відриву від виробництва.60-річний ювілей відзначила Хмельницька змінна школа № 2Хмельницька змінна середня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів №2 відзначила 60-й день народження. Із визначною датою навчальний заклад привітав заступник міського голови, куратор освітньої галузі Григорій Давиденко. Особливістю цього навчального закладу є те, що він забезпечує реалізацію права громадян, які не мають можливості навчатися у школах з денною формою навчання, та отримувати загальну середню освіту з відривом або без відриву від виробництва.
Виконав Григорій Давиденко і приємну місію – за сумлінну та плідну працю, вагомий особистий внесок у навчання та виховання дітей і учнівської молоді та з нагоди 60-річчя з дня заснування Хмельницької змінної середньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 відзначив почесною грамотою колектив школи і вручив грамоту та цінний подарунок вчителю математики Людмилі Нестерчук. Також в подарунок навчальний заклад отримав дві класних дошки для кабінетів хімії та фізики.
Зазначимо, що особливість контингенту змінної школи – неоднорідність за віком, пізнавальними інтересами, психологічними особливостями: 2/3 контингенту – працюючі учні старші 18 років, третю частину учнів становлять підлітки із \”групи ризику\”. Всі потребують соціального захисту, більшість із них фізично ослаблені, виховуються у неповних сім’ях з недостатнім матеріальним достатком. Більша частина із них певний час не відвідувала школу. У багатьох відсутня мотивація до навчання. Молодь не привчена до систематичної навчальної праці, більшість не володіє елементарними навичками. Вони мають великі прогалини в знаннях, недостатньо розвинута мова, низький рівень базових знань. Школа допомагає учням соціалізуватися, забирає їх з вулиці, з не благонадійних компаній, молодіжних \”тусовок\”. Школа шукає нові організаційні форми навчання, які засобами реабілітаційної педагогіки забезпечували б учнівській молоді соціальний захист і адаптацію у сучасних ринкових умовах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього