800 подолян працюють нелегально
На Хмельниччині з початку року виявлено 848 нелегальних робочих місць.800 подолян працюють нелегально
За результатами контрольно-перевірочної роботи працівниками фіскальної служби Хмельниччини у 54 суб’єктів підприємницької діяльності зафіксовано факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.
За наслідками перевірок господарюючим суб’єктам донараховано 3,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій, з яких до бюджету уже надійшов майже 1 мільйон гривень.
У процесі перевірочних заходів виявлено 848 громадян, які не були оформлені на роботу згідно вимог законодавства працедавцями. Крім того 298 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.
За твердженням провідних фахівців регіонального представництва ДФС на сьогодні сферою, яка найбільш вражена «чорною» зарплатою залишаються приватні пасажирські перевезення. Тому з метою проведення роз‘яснювальної роботи з перевізниками та пасажирами, недопущення правопорушень щоденно на території обласного центру працює робоча група за участю працівників ДФС, Державтоінспекції, управління Укртрансінспекції та громадських активістів.
«На сьогодні втрати бюджету від прихованої «в конвертах» заробітної плати досить великі, поряд з цим фінансово обкрадається і найманий працівник, який не має офіційного статусу. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували не тіньову зарплату, а офіційно, бо саме у такому випадку вони будуть соціально захищені. Змусити роботодавців чесно платити найманим робітникам зароблені гривні зможуть лише самі працівники у взаємодії з владою та громадськістю», – зауважила начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього