Першого вересня понад 90 байкерів приїхали до Кам’янця-Подільського в рамках ХІV Міжнародного мотопробігу «Рейд Катинський»

90 байкерів приїхали до Кам’янця-Подільського в рамках ХІV Міжнародного мотопробігуПершого вересня понад 90 байкерів приїхали до Кам’янця-Подільського в рамках ХІV Міжнародного мотопробігу «Рейд Катинський». Учасники акції прямують до російського села Катинь, що знаходиться біля Смоленська, через територію України. Там у 1941 році «енкаведисти» замордували 5,5 тисяч польських офіцерів.

Як повідомляють у прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради, мотоциклісти традиційно долають 6 тисяч кілометрів, відвідують могили поляків, що полягли на території кількох країн Європи, і зустрічаються з місцевими мешканцями.

Привітав учасників рейду під час зібрання біля Ратуші на теренах Подільського краю міський голова Михайло Сімашкевич. Свою підтримку байкерам висловив почесний гість міста, генеральний консул Республіки Польща в місті Вінниця Кшиштоф Свідерек.

За традицією, очільник Кам’янця-Подільcького та консул обмінялися подарунками.

Після цього учасники мотопробігу проїхали колоною від Старого міста до пам’ятника жертв Голодомору, де вшанували пам’ять загиблих.

90 байкерів приїхали до Кам’янця-Подільського в рамках ХІV Міжнародного мотопробігу
90 байкерів приїхали до Кам’янця-Подільського в рамках ХІV Міжнародного мотопробігу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього