Адвокати Червонюка розкажуть хмельничанам, чому Дмитро не винен 14 лютого, о 14.00 сторона захисту проведе прес-конференцію за адресою: .Хмельницький, вул.Володимирська, 92, ХОДТРК \”Поділля-центр\”, конференц-зала.14 лютого, о 14.00 сторона захисту проведе прес-конференцію за адресою: .Хмельницький, вул.Володимирська, 92, ХОДТРК \”Поділля-центр\”, конференц-зала.

10 лютого 2014 року Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок у справі про ДТП, в якому загинув 26-річний Олег Крушельницький. Суд визнав 19-річного Дмитра Червонюка винним у порушенні п.п.12.3 та 12.4 ПДР та ч.2 ст. 286 КК України і присудив йому 4 роки позбавлення волі з іспитовим терміном на 1 рік відповідно до ст.75 ККУ.

– Жодна зі сторін процесу не задоволена таким вироком, тож варто очікувати його оскарження. Водночас, оголошений вирок викликав доволі непросту дискусію в суспільстві, однією з причин якої стало тривале висвітлення обставин справи виключно з обвинувальним ухилом. З огляду на це, представники захисту Дмитра Червонюка вважають необхідним широко та аргументовано проінформувати громадськість за допомогою ЗМІ про обставини справи та факти, на яких базувалася їхня позиція щодо визнання Дмитра Червонюка не винним, – йдеться у розповсюдженому прес-релізі.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього