Аграрний мітинг попереджає селян не стати жертвами наживи недобросовісного чиновника
Сьогодні у Хмельницькому на мітинг проти неправомірних дій депутата Гереги зібрались представники агропромислових фірм, що обробляють землі на Хмельниччині, та люди, чиї земельні ділянки вони орендують. Присутні протестувальники від найбільших аграрних кооперативів фермери і виробники. вимагали припинення відвертого свавілля. Всі вони вийшли на протест, адже обурені ідеєю народного депутата будь-що створити на території області власну агрокомпанію.Аграрний мітинг попереджає селян не стати жертвами наживи недобросовісного чиновника
Сьогодні у Хмельницькому на мітинг проти неправомірних дій депутата Гереги зібрались представники агропромислових фірм, що обробляють землі на Хмельниччині, та люди, чиї земельні ділянки вони орендують. Присутні протестувальники від найбільших аграрних кооперативів фермери і виробники. вимагали припинення відвертого свавілля. Всі вони вийшли на протест, адже обурені ідеєю народного депутата будь-що створити на території області власну агрокомпанію.

Компанія \”Агро-2012\” не маючи ані сільгосптехнічного парку, ані належної бази – складів, елеваторів, переробних заводів тощо, підписує договору оренди з пайовиками, пропонують людям по 5 тис. грн., тобто фактично «купують» власників паїв, обіцяючи натомість золоті гори.

Сільгосппідприємства, які вже працюють в області не перший рік, вкрай обурені, адже прекрасно розуміють, що умови, які пропонує орендодавцям новостворене «Агро-2012» – це лише порожні обіцянки. Виплачувати заявлені Герегою 10% від нормативно-грошової оцінки паю чи 1,3 тонни зерна за гектар – означає для підприємства тільки одне: працювати собі в збиток. Тому прекрасно зрозуміло, що такі обіцянки – лише недобросовісний рекламний хід, метою якого є нечесним обманним шляхом заволодіти правами на сільгоспугіддя хмельничан.

Зібравшись на мітинг, активісти прагнуть попередити селян, аби ті не стали жертвами прагнення до наживи недобросовісного чиновника.

Аграрний мітинг попереджає селян не стати жертвами наживи недобросовісного чиновника

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього