Аграрії Хмельниччини констатували вдалий похід на вибори
Аграрна партія України здобула найбільшу підтримку виборців у Хмельницькій областіАграрії Хмельниччини констатували вдалий похід на вибори
Аграрна партія України здобула найбільшу підтримку виборців у Хмельницькій області.
24 листопада представники обласної організації Аграрної партії України підсумували результати перегонів на конференції.
– Приємно констатувати, що у Хмельницькій області Аграрна партія перемогла. Наша потужна команда, у якій кожен працював на результат, здобула вагому підтримку виборців, – звернувся до делегатів і гостей голова обласної організації Аграрної партії України Сергій Іващук.
Молода політсила, про яку мало хто знав на старті виборчої кампанії, стала одним із лідерів виборчих перегонів. На Хмельниччині аграрії набрали 13,1% голосів в облраду, а це 11 депутатських мандатів. Представники партії працюватимуть у 17 районних радах. Зокрема вШепетівській райраді вони здобули більшість голосів – 50%, у Білогірській – 38,24%, Красилівській– 27,03%. Загалом у районних радах буде представлено 102 депутати від Аграрної партії, в селищних – 47, а в сільських – 496. Крім того, 23 аграрії стануть головами сільрад, а 2 селищних.
32 мандати отримали партійці у міських радах. Найбільше голосів з-поміж інших партійвони набрали у Шепетівську міськраду – 20,59%, у Красилівську – 11,54%, у Старокостянтинівську – 8,82%. У новоутвореній Волочиській міській громаді у аграріїв 23,5%, в Дунаєвецькій – 17,6%, а в Полонській – майже 15 %.
За словами лідера обласної організації партії, тепер основне завдання аграріїв – багато працювати, щоб виправдати сподівання тих, хто їм повірив і віддав за них свої голоси.
Вибори – лише інструмент, який дає нам можливість робити більше добрих справ, – наголосив Сергій Іващук.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього