Аграрії Хмельниччини написали підказку Уряду, як
не занапастити країнуАграрії Хмельниччини написали підказку Уряду, як
План пріоритетних дій Уряду на 2016 рік викликав занепокоєння депутатів обласної ради, особливо аграріїв. Адже пропонує з початку наступного року остаточно скасувати спеціальний режим ПДВ для аграрного сектору України та перевести усіх аграрних виробників на загальну систему оподаткування.
– Обмеження використання спецрежиму уже призвело до вимивання близько 1 мільярда грн. обігових коштів торік і понад 2 мільярди – у цьому. І це тільки у Хмельницькій області, – констатує керівник фракції «Аграрна партія України» Сергій Іващук. – Як наслідок, усі ми стикнулися з великою проблемою – браком ресурсів під час цьогорічної посівної і нестачею коштів на жнива. Це призведе до подальшого знищення флагманського сегменту української економіки..
Крім того, не створивши жодних для цього умов, Уряд пропонує план поспішного запровадження продажу земель сільськогосподарського призначення.
– Така політика суперечить національним інтересам країни. Хіба зможуть зубожілі українці купувати свою ж землю?- обурюється керівник міжфракційного об’єднання «Аграрії Хмельниччини» Олег Білявець. – Ми мусимо застерегти керівництво держави від недалекоглядних дій. Наразі робимо це у формі звернення.
Серед основних прописаних у документі вимог: відмова від продажу землі, допоки не буде вироблено земельного законодавства; термінове введення в дію законопроекту 3851-1, який поверне галузі відібраний торік спецрежим і розробка нового податкового законодавства, що дозволить розвивати аграрне виробництво, а не пригнічувати.
Звернення, ініційоване депутатами міжфракційного об’єднання «Аграрії Хмельниччини» та фракцією «Аграрна партія», підримала обласна рада, і воно буде направлене Президенту України, Прем’єр-міністру та Голові Верховної Ради.

Аграрії Хмельниччини написали підказку Уряду, як
Аграрії Хмельниччини написали підказку Уряду, як
Аграрії Хмельниччини написали підказку Уряду, як

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього