Аграрії Хмельниччини під Парламентом вимагають припинити винищення села
Уже вкотре разом із однодумцями з усієї країни представники більшості районів Хмельницької області вийшли на мітинг у столиці з незмінною вимогою повернути спецрежим оподаткування аграріїв і припинити чергові спроби Уряду поспіхом спродати землі.Аграрії Хмельниччини під Парламентом вимагають припинити винищення села
Уже вкотре разом із однодумцями з усієї країни представники більшості районів Хмельницької області вийшли на мітинг у столиці з незмінною вимогою повернути спецрежим оподаткування аграріїв і припинити чергові спроби Уряду поспіхом спродати землі.

– Замість того, щоб йти у поля, ми знову змушені йти під парламентські стіни. Щоразу нас сюди приводить недолугий менеджмент держави. Як можна нищити чи не єдиний сектор, який дає Україні живу валюту? Якщо уряд не знає іншого способу наповнення бюджету, окрім того тимчасового, що спромігся вигадати, ми готові йому підказати, сівши за стіл переговорів. Але попри всі намагання нас не кличуть. Натомість готуються поспіхом розпочати ще й землю розпродувати.

Сьогодні нас тут зібралось тисячі, аби не допустити чергового безглуздя, аби зберегти майбутнє для країни. – Це тези із виступу перед мітингарями голови Хмельницької обласної організації Аграрної партії України Сергія Іващука.

– Ми спробували два місяці попрацювати в умовах, в які поставив нас уряд, і зрозуміли: це шлях в нікуди, – підсумовує керівник Старокостянтинівського цукрокомбінату Олександр Співак. – Скасування спецірежиму ПДВ забрало у нас обігові кошти, які раніше вкладалися у виробництво та робочі місця. Не думайте, що це загрожує лише аграріям і селу, це має стривожити і місто, бо країну таким чином перетворюють на сировинний придаток. Тобто ми будемо експортувати зернові та олійні, а за кордоном втридорога купувати готові продукти харчування, бо власне виробництво вже гине. А звідки у простих громадян візьмуться кошти, щоб ту дорогу продукцію купувати?

– Із Кам’янць-Подільського району разом зі мною приїхало понад півсотні фермерів та сільгоспвиробників, розповідає засновник агроформування Ігор Гай. Нині засідає комітет з питань податкової і митної політики і ми вимагаємо, щоб він проголосував законопроект 3851/1, який поверне нам спец режим до 2018 року і єдиний для всіх реєстр відшкодування ПДВ, той, що у грудні розділили на два – «для чорних і білих».

Мітингувальники пройшлися маршем повз профільні міністерства і зупинились перед Будинком Уряду з вигуками «Ганьба»,

«Ні – продажу землі», «Уряд – у відставку». Аграрії вимагають, щоб до них вийшли профільний міністр Олексій Павленко, міністр фінансів Наталія Яресько та Прем’єр-міністр Яценюк. Звернення з відповідними вимогами передане. Протестувальники чекають відповіді.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього