Аграрії Хмельниччини придбали за кордоном техніки на півмільярда гривень
Загалом подільські аграрії протягом 10 місяців поточного року закупили за кордоном машин для робіт у полі та саду на суму майже 500 мільйонів гривеньАграрії Хмельниччини придбали за кордоном техніки на півмільярда гривень
Понад 128 мільйонів гривень сплатили до бюджету сплатили імпортери сільськогосподарської техніки. Саме стільки митних платежів надійшло до казни у січні-жовтні 2015 року за ввезення на терени Хмельниччини тракторів, культиваторів та комбайнів. Загалом подільські аграрії протягом 10 місяців поточного року закупили за кордоном машин для робіт у полі та саду на суму майже 500 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Хмельницькій області.
При цьому працівниками Хмельницької митниці ДФС було оформлено 369 митних декларацій у режимі «імпорт».
Найбільшим попитом у підприємницької громади краю користувались з країн Європейського Союзу трактори, плуги, культиватори для оброблення землі і посіву зернових культур, а також комбайни для збирання врожаю.
Зокрема, купувалась ця техніка переважно в Бельгії, Німеччині, Франції, Великобританії та Угорщині. Крім того, постачання сільськогосподарського приладдя було налагоджено з Австрії, Китаю та США.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього