Незмінними помічниками аграріїв Хмельниччини у зборі урожаю залишаються зарубіжні «стальні коні», парк яких постійно оновлюється

Аграрії Хмельниччини закупили за кордоном сільськогосподарської техніки на 214 мільйонів гривеньНезмінними помічниками аграріїв Хмельниччини у зборі урожаю залишаються зарубіжні «стальні коні», парк яких постійно оновлюється.

Аграрії Хмельниччини закупили за кордоном сільськогосподарської техніки на 214 мільйонів гривень

У 2014 році фермери краю закуповували у іноземних партнерів різноманітні зернозбиральні комбайни, косарки, сінозаготівельні машини, трактори для сільськогосподарських робіт, а також борони, плуги та інші машини для обмолоту зерна та сушіння сіна.

Загалом трудівники землі регіону ввезли з-за кордону техніки на 213,3 мільйона гривень. Завдяки машинному імпорту держбюджет отримав 44 мільйони гривень митних платежів. Наразі це 5 відсотків від усіх перерахованих Хмельницькою митницею ДФС податків і зборів у січні-вересні 2014 року.

Здебільшого подоляни надавали перевагу техніці з країн Євросоюзу. Так, головними її постачальниками стали: Нідерланди, Німеччина, Австрія, Бельгія та Угорщини. Крім того різноманітне приладдя до аграрних машин ввозилось на Поділля з Італії, Чехії, Франції та Польщі.

Рекордний цьогорічний урожай на теренах нашого краю, власне, сприяв й значному зростанню імпорту широкого асортименту сільськогосподарської техніки та різноманітного обладнання. У свою чергу це дозволило краянам вже поставити на світові ринки 43 тисячі тонн саме цьогорічного збіжжя зернових культур вартістю у 143 мільйони гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього