Аграрії відстояли землю
Верховна Рада України продовжила мораторій на купівлю-продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2017 року.Аграрії відстояли землю
Верховна Рада України продовжила мораторій на купівлю-продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2017 року. За відповідний законопроект у вівторок, 10 листопада, проголосували 309 депутатів.
– Це перемога аграріїв, які добивались продовження мораторію під Верховною Радою. Це здобуток усіх небайдужих до долі землі, які збирали і ставили підписи проти її продажу, – підсумовує голова обласної організації Аграрної партії України Сергій Іващук. – Те, що для багатьох політ сил – популізм, для нашої – життєва необхідність. Для аграріїв земля – це засіб для існування і поступу сотень тисяч родин, цілих громад. А держава ні фізично, ні морально не готова забезпечити її чесний і прозорий продаж.
– За підтримки однодумців у Верховній Раді нам вдалось домогтись продовження мораторію ще на один рік, заявив член політради Аграрної партії України Андрій Гордійчук. – Це значно менше, ніж ми сподівалися, але навіть за цей час можна зробити багато. На Хмельниччині інтенсивно набирає обертів Перший національний аграрний кооператив. За рік він розширить географію, зміцніє. Звичайні селяни переконаються, що земля може давати реальний прибуток. Вони будуть прагнути залишити її здоровою своїм нащадкам, розгледять у ній надійну інвестицію і тоді нізащо не продадуть чужинцям. А доки цього аргументованого переосмислення не станеться, будемо щосили відтерміновувати зняття мораторію і надалі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього