Аграрії вражають хмельничан з самого ранку
Суботнього ранку 17 жовтня Хмельницький пробудився від потужного гуркоту сільськогосподарської техніки.Аграрії вражають хмельничан з самого ранку
Суботнього ранку 17 жовтня Хмельницький пробудився від потужного гуркоту сільськогосподарської техніки. Перший Національний кооператив за підтримки Аграрної партії України організував на майдані обласного центру Подільський ярмарок «Агро Паті». Вже о дев’ятій годині містяни заходилися купувати продукти, вирощені дбайливими руками наших аграріїв. За морквою, капустою, картоплею та іншими овочами і фруктами одразу виросли черги. Адже ціна справді дивувала. Приміром, за кілограм картоплі сільгоспвиробники правили по три п’ятдесят…
Вражала й виставка агротехніки. Гостей пригощали теплим молоком, випічкою, яблуками. Запрошували посмакувати свіжим медком та медовухою.
В окремому наметі хмельничан агітували взяти участь у продовольчій програмі Першого Національного кооперативу «Щедрий кошик». А він і справді щедрий: пропонують придбати кролика, органічну ряжанку, масло, цукор, капусту, хліб, мед, крупу та інші продукти.
Якщо ви ще не приєднатися до агро-акції, поспішайте! Адже на майдані вже розвели багаття, рекордсмен України Олег Вощинський готує смачну кашу, закипає віденська кава… Попереду – козацькі забави від Валерія Одайського та гурту «Чорногірські козаки», богатирські ігри від Василя Вірастюка та багато інших цікавих розваг.

Аграрії вражають хмельничан з самого ранку Аграрії вражають хмельничан з самого ранку
Аграрії вражають хмельничан з самого ранку Аграрії вражають хмельничан з самого ранку
Аграрії вражають хмельничан з самого ранку Аграрії вражають хмельничан з самого ранку

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту