Днями Хмельниччина делегувала на форум 159 активістів обласної організації громадського Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» з усіх районів області
Аграрії зібрались у Києві обміркувати своє майбутне26 липня 2014 в Києві відбувся Форум Всеукраїнського об\’єднання «ЗАСТУП» (За Соціальну Трудову Українську Перспективу). Головна мета форуму – привернення суспільної уваги до проблем відродження аграрного сектора економіки України.
Хмельниччина делегувала на форум 159 активістів обласної організації громадського Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» з усіх районів області.
На Форум з\’їхалися понад чотири тисячі представників майже з усіх областей нашої країни.
«Коли створювалася Всеукраїнська громадська організація «ЗАСТУП», ініціативна група намагалася виявити максимальну кількість проблем, що хвилюють село. Причому, охоплювали всі групи: і сільгоспвиробників, і переробників, і керівників сільських громад, селян, і так далі. «ЗАСТУП» виходить з того, що вирішення проблем аграрного сектору економіки та села має відбуватися в комплексі », – повідомила голова громадської організації «Всеукраїнське об\’єднання «ЗАСТУП» Ірина Синявська.
Аграрії зібрались у Києві обміркувати своє майбутне
Голова Наглядової ради Благодійного фонду «Велика родина» Віра Ульянченко, присутня на форумі, зазначила: «Ми бачимо народження нового руху, який ставить перед собою мети захисту села і людей, що працюють на землі. Учасники форуму усвідомлюють, що проблеми на селі практично однакові – і на Полтавщині, і на Херсонщині, і на Тернопільщині. Це – проблеми справжніх годувальників країни. І якщо «ЗАСТУП» зумів об\’єднати велику кількість небайдужих людей для їх вирішення – мабуть, все у них вийде».

Форум «ЗАСТУП» виступив з ініціативою про допомогу переселенцям з Донецької та Луганської областей шляхом надання житла в сільських регіонах, де традиційно велика підтримка і взаємовиручка жителів і де є вільне житло.

Отже, учасники Форуму ВО «ЗАСТУП» прийняли рішення щодо основних завдань об\’єднання. Це – захист та підтримка аграріїв і сільських територіальних громад; громадський контроль над діяльністю місцевих органів влади та місцевого самоврядування; розробка реальних програм в інтересах сільгоспвиробників і споживачів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього