Аграрії змусили комітет Верховної Ради підтримати їхній законопроект
За словами учасників, згаданий документ є консолідованим баченням аграріїв щодо податкової реформи.Аграрії змусили комітет Верховної Ради підтримати їхній законопроект
Багатогодинним мітингом на підтримку свого законопроекту щодо оподаткування сільгоспвиробників аграрії змусили податковий комітет ВР його розглянути. За словами учасників, згаданий законопроект (3851-1) є консолідованим баченням аграріїв щодо податкової реформи.
Нагадаємо, два дні поспіль аграрії пікетують урядові будівлі з вимогою прискорити розгляд законопроекту. Зволікання із внесенням цього документа на розгляд парламенту, на переконання мітингувальників, залишить Україну без молока та м’яса власного виробництва та спровокує зростання цін на основні продукти харчування на 40-60%.
«Ніде у світі сільське господарство не працює на загальній системі оподаткування. Уряди всіх країн розуміють, що продукти харчування повинні бути доступними, і різними шляхами їх здешевлюють. Наш уряд сьогодні піднімає податки. Завтра хоче продати землю, а хто її купить? Це точно будуть не українці – ми просто продамо свою державу», – каже голова Хмельницької обласної організації Аграрної партії України Сергій Іващук.
Аграрії переконані, що ресурсів для збалансування бюджету в Україні достатньо, і перш за все потрібно усунути корупційні схеми, а не вбивати галузь, яка годує країну.
Перший крок до порозуміння зроблено. Комітет з питань податкової та митної політики підтримав повернення спецрежиму. Тепер – черга за парламентом.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,