Аграрії знову вийшли на майдани. Тепер по всій країні
Фермери, сільгоспвиробники і звичайні працівники аграрного сектору з усієї Хмельниччини з’їхались на центральний майдан області.Аграрії знову вийшли на майдани. Тепер по всій країні
Фермери, сільгоспвиробники і звичайні працівники аграрного сектору з усієї Хмельниччини з’їхались на центральний майдан області. Мають намір нагадати владі, що загроза скасування спецрежиму ПДВ нікуди не зникла. Проект закону, нещодавно оприлюднений Міністерством фінансів, фактично відміняє навіть той мінімум пільг, що залишився для сільгоспвиробників і заганяє їх в тінь або просто знищує.
Анатолій Мендрик, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників області:
– Ми вимагаємо залишити той мінімум пільг, який дає можливість розвиватися нашим господарствам. Інакше робота на землі втратить будь-яку рентабельність, а люди – роботу.
Сергій Іващук, голова обласної організації Аграрної партії України:
– Скасування спецрежиму ПДВ для всіх суб’єктів господарювання в АПК підірве економічну міцність всієї галузі, а тваринництву завдасть подвійного удару. Пільги віднімуться, ціни на корми зростуть. Продукція скотарства буде неконкурентноспроможною. Те поголів’я, яке нарощували з таким трудом, знову піде під ніж.
Олександр Романюк, фермер
– Ми хочемо, щоб влада почула нарешті про те, що усім нам загрожує, про ті небезпеки, які нависли над усією аграрною галуззю. Не ліквідують цю небезпеку зараз – зруйнується все, що так важко відбудовувалось. І що далі? Ми не можемо цього допустити! Якщо нас ігноруватимуть, вдаватимусь до більш радикальних заходів.
Акції протесту, яку почались минулої п’ятниці у Хмельницькому, нині підтримала вся Україна. Аграрії вийшли на центральні майдани областей заявити, що хочуть і можуть працювати. Вони давно не просять у влади допомоги, а лише, щоб їм не заважали.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього