Агрохолдінг "Мрія" допоможе ремонтувати дороги на Хмельниччині
Головою облдержадміністрації Михайлом Загородним досягнуто домовленості з компанією \”Мрія\” щодо ремонту доріг в 11 районах Хмельницької області, де орендує землі агрохолдинг.Агрохолдінг "Мрія" допоможе ремонтувати дороги на Хмельниччині
Головою облдержадміністрації Михайлом Загородним досягнуто домовленості з компанією \”Мрія\” щодо ремонту доріг в 11 районах Хмельницької області, де орендує землі агрохолдинг.

На зустрічі голови ОДА з керівництвом \”Мрії\” основним питанням було налагодження соціального партнерства.

\”Ми продовжуємо свою співпрацю і хочу, щоб вона була ефективною. Компанія, в свою чергу, хоче підтримати Хмельницьку область у соціальному напрямку. У мене ідея, щоб ми реалізували позитивний проект – це вкладення коштів в дороги, якими в тому числі користується і великоваговий транспорт \”Мрії\”, – сказав Михайло Васильович.
На зустріч були запрошені голови райдержадміністрацій для того, щоб вони могли визначитися з найважливішими ділянками доріг, які потрібно відремонтувати.

В свою чергу, як зазначив Генеральний директор агрохолдингу Саймоном Чернявським, компанія планує виділити кошти на утримання соціальної сфери, зокрема, понад 1 мільйон гривень на ремонт доріг.
Саймон Чернявський подякував Михайлу Загородному за зустріч і можливість безпосереднього обговорення конкретних питань із кожним керівником району для конструктивної співпраці.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення