Акцент на стягненні заборгованості
Питання заборгованості до Пенсійного фонду сьогодні стоїть надзвичайно гостро. Тому, з метою стягнення та погашення заборгованості із платежів до Пенсійного фонду, яка перебуває на примусовому виконанні у відділі ДВС на суму 2025,5 тис.грн, сьогодні, на чолі з начальником управління Пенсійного фонду України в м.Шепетівці та Шепетівському районі Ліліаною Танасієнко, проведено чергову міжвідомчу нараду з державною виконавчою службою щодо активізації роботи по стягненню боргів.Акцент на стягненні заборгованості
Питання заборгованості до Пенсійного фонду сьогодні стоїть надзвичайно гостро. Тому, з метою стягнення та погашення заборгованості із платежів до Пенсійного фонду, яка перебуває на примусовому виконанні у відділі ДВС на суму 2025,5 тис.грн, сьогодні, на чолі з начальником управління Пенсійного фонду України в м.Шепетівці та Шепетівському районі Ліліаною Танасієнко, проведено чергову міжвідомчу нараду з державною виконавчою службою щодо активізації роботи по стягненню боргів.

Під час наради було детально проаналізовано повноту вчинення виконавчих дій окремо по кожному боржнику (122 виконавчих документи). За результатами наради заплановано вжиття заходів щодо примусового стягнення заборгованості до Пенсійного фонду України на наступний місяць.

Після наради державні виконавці були ознайомлені зі змінами, внесеними до чинного законодавства Законами України \”Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України\”, \”Про Державний бюджет України на 2015 рік\”, \”Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи\”, а також \”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці\”. Під час живого діалогу було поставлено багато цікавих запитань, на які Ліліана Петрівна надала вичерпні відповіді.

Управління Пенсійного фонду України
в м.Шепетівці та Шепетівському районі

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього