Акцизний податок поповнив бюджет Хмельниччини 30 мільйонами гривень
Одним із джерел наповнення коштами для місцевих бюджетів Хмельниччини став акцизний податок з роздрібного продажу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, нафтопродуктів та інших підакцизних товарів за ставкою 5 відсотків реалізованого товару. З початку року фактичні надходження цього платежу склали 29 мільйонів 775 тисяч гривень.Акцизний податок поповнив бюджет Хмельниччини 30 мільйонами гривень
Одним із джерел наповнення коштами для місцевих бюджетів Хмельниччини став акцизний податок з роздрібного продажу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, нафтопродуктів та інших підакцизних товарів за ставкою 5 відсотків реалізованого товару. З початку року фактичні надходження цього платежу склали 29 мільйонів 775 тисяч гривень.

Фахівці обласного управління фіскальної служби переконані, що у забезпеченні повноти сплати цього податку значну роль відіграють самі платники податків, які купуючи підакцизні товари сплачують акциз, а також отримують фіскальні чеки і таким чином контролюють оподаткування підакцизних товарів. На сьогодні кількість платників акцизного податку з продажу в області перевищила 3 тисячі осіб.

Як зазначає ГУ ДФС у Хмельницькій області, що сплата цього податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів. Реєстрація контролюючими органами таких суб’єктів господарювання, як платників акцизного податку здійснюється автоматично при поданні ними декларації.

До платників акцизного податку віднесені особи, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів. Ця норма набула чинності згідно з ухваленим Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» № 71-VIII від 28.12.2014, яким внесено зміни та доповнення до розділу «Акцизний податок» Податкового кодексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього