Активні громадяни відродять Україну - Роман Мацола
Майбутнє України в руках тих людей, які хочуть в ній жити. В нашій державі сформувалась критична маса громадян, які перестали чекати манни небесної, а самі беруться до справи. Завдання політиків – таких людей підтримати, створити їм максимально сприятливі умови для розвитку.Активні громадяни відродять Україну - Роман Мацола
Майбутнє України в руках тих людей, які хочуть в ній жити. В нашій державі сформувалась критична маса громадян, які перестали чекати манни небесної, а самі беруться до справи. Завдання політиків – таких людей підтримати, створити їм максимально сприятливі умови для розвитку.

У Славуті відбувся чудовий фестиваль – \”Мистецтво на руїнах\”. Дуже насичений на події та позитивний захід, основною ідеєю якого стало відродження культури в міському парку ім.Ф.Михайлова.

Ідея виникла в ГО \”Ліга активних славутчан\” та була підтримана іншими громадськими організаціями та простими мешканцями міста, які об\’єдналися в ініціативу \”Разом\”. Серед них і \”Інститут солідарності громад\” Романа Мацоли, який зробив відчутний вклад в проведення фестивалю завдяки перемоги активістів \”Разом\” в конкурсі мікро-грантів.

\”Ці люди не просто хочуть жити в гарному місті, – розповідає засновник \”Інституту солідарності громад\”, народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Роман Мацола , – вони показали готовність щось зробити для цього. Відродження культури в парку – це чудова ідея, – розповідає народний депутат, – я радий що є такі активні люди, і що мав змогу їм допомогти. Хочу щоб усі зрозуміли, зараз в Україні відбувається процес децентралізації влади, бюджетних ресурсів, повноважень та обов\’язків. І тому найбільше будуть розвиватися саме ті громади, де є активні люди, які вміють об\’єднуватися та працювати заради спільного блага.\”

Програма фестивалю була досить насичена. Виставки, концерти, флешмоби, майстер класи – кожен міг знайти для себе щось цікаве.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього