Активісти Грицева виграли два гранти на облаштування селища
За кошти від громадської організації було придбано матеріали, облаштовано альтанку, прибрано територію для відпочинку.Активісти Грицева виграли два гранти на облаштування селища
Одразу два гранти від громадської організації Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» виграли активісти з Грицева. За кошти благодійників було частково облаштовано спортивний майданчик у дитячому садочку, а також облаштовано місце відпочинку на березі р.Хомора.

За кошти від громадської організації народного депутата було придбано матеріали, облаштовано альтанку, встановлено лавочки, прибрано територію для відпочинку.

Завітавши до Грицева Роман Мацола зустрівся та подякував активістам місцевої громади за небайдужість до рідного міста та за активну участь у розбудові краю такими, нехай невеликими, але важливими для людей справами.

Нагадаємо, що усі проекти реалізовані в рамках вже другого конкурсу мікро-грантів від ГО «Інститут солідарності громад», який покликаний не лише вирішувати важливі соціальні проблеми, а ще й згуртовувати людей навколо досягнення певних цілей. Благо, у Грицеві проблем з цим немає.

Презентувавши результати своєї роботи місцеві активісти розповіли народному депутату про свої наступні плани та потреби. Роман Миколайович пообіцяв, що подібні гранти фінансуватимуться і надалі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього