Активісти Кам’янця виступили проти пересувних зоопарків та зооцирків
Загострили ситуацію гастролі цирку-шапіто у місті.Активісти Кам’янця виступили проти пересувних зоопарків та зооцирків
Загострили ситуацію гастролі цирку-шапіто у місті.
Голова громадської організації «Патріот К-П» Зоя Оніщук, заручившись підтримкою керівника Координаційної ради адвокатів тварин Людмили Луцюк, готує звернення до міської влади з вимогою заборонити в Кам’янці-Подільському будь-яку діяльність пересувних розважальних комплексів із тваринами, повідомляє «Подолянин».

– Ми ще не забули жахіть минулої осені, коли в звіринці-катівні на колесах побачили хворих та замучених тварин, – каже Зоя Іванівна. – Частина з них згодом загинула в Рівненській області голодною смертю. Тому від міської ради ми будемо вимагати ввести в Кам’янці заборону на гастролі зоопарків, зооцирків, зоовиставок та схожих видовищних заходів. Нашу ініціативу підтримують і представники інших громадських організацій.

Свою позицію активісти пояснюють тим, що тварини дуже важко переносять переїзди, в дорозі утримуються у жахливих умовах.

– Ми хочемо, аби Кам’янець став прикладом гуманного ставлення до тварин. Якщо інші міста приєднаються до нашої акції, тоді повністю зникнуть «концтабори на колесах», – впевнена захисниця.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього