Активісти вимагають якісну велодоріжку у Кам’янці-Подільському
Велоактивісти Кам’янця-Подільського надіслали пропозиції до мерії міста щодо поліпшення якості першої велосипедної доріжки. Вони вимагають нанести піктограми, встановити знаки, знизити бордюри.Активісти вимагають якісну велодоріжку у Кам’янці-Подільському
Велоактивісти Кам’янця-Подільського надіслали пропозиції до мерії міста щодо поліпшення якості першої велосипедної доріжки. Вони вимагають нанести піктограми, встановити знаки, знизити бордюри.

Окрім як до мера міста Михайла Сімашкевича, планують також звернутися напряму до начальника Департаменту житлово-комунального господарства, який був відповідальним за будівництво велодоріжки.

Наразі на велодоріжці немає дорожніх знаків, вказівників, натомість є високі бордюри, стовп, а в одному місці автомобільна парковка.

Велоактивісти переконані, що на вулиці Івана Огієнка (одна з центральних у місті) велосипедна інфраструктура потрібна. На цій вулиці знаходяться стадіон Національного університету імені Івана Огієнка, міська лікарня, пошта, Виконавчий комітет Міської ради, велика школа.

Велосипедну доріжку тут побудували наприкінці 2014 року. Її довжина близько 180 метрів. Будівництво тривало 4 місяці.

За свідченнями громадської організації “Клуб велосипедистів Кам’янця-Подільського”, кількість велосипедистів у місті щороку зростає. Активісти проводять велосипедні заходи, за підтримки веломагазинів, а іноді представників місцевої влади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього