Активісти євромайдну вийдуть, аби підтримати прийняття бюджету області Під час віча у Хмельницькому людей закликали вступати до лав загонів самооборони, розповідали про політичну ситуацію в країні та вшановували пам’ять загиблих активістів євромайдану. Наприкінці вирішили підтримати прийняття бюджету області на сесії облради 14 лютого.Під час віча у Хмельницькому людей закликали вступати до лав загонів самооборони, розповідали про політичну ситуацію в країні та вшановували пам’ять загиблих активістів євромайдану. Наприкінці вирішили підтримати прийняття бюджету області на сесії облради 14 лютого.

На майдані Незалежності зібралося близько трьох сотень людей. Віче розпочали традиційно з Гімну України, а потім до слова запрошували всіх бажаючих.

– У Хмельницькому ми продовжуємо цілодобовий майдан. Закликаємо всіх і далі записуватися до загонів народної самооборони, – каже депутат міської ради, свободівець Олександр Симчишин. – Закликаємо всіх їхати на Київ. Там потрібна присутність людей і наша з вами активність.

Людям повідомили, що у справі захоплення 24 лютого ОДА, масових заворушень і нанесення шкоди правоохоронцям продовжують допитувати людей. Зараз планують допитати 31-го активіста.

– Спочатку планували допитати 11 активістів. Але ми з вами вийшли під прокуратуру та МВС і, дякувати нашим добровольцям-адвокатам, хлопців не допитували. Але зараз почалися повторні допити і повторні повістки. Вже десять хлопців допитали, – каже Олександр Симчишин. – Зі слів людей, яких допитували, нічого страшного у допитах немає. Стандартні питання, немає упередженості та суб’єктивності. Ми сподіваємося на моральність правоохоронців і на те, що вони не будуть запускати на Хмельниччині маховик репресій.

Депутат обласної ради від «Батьківщини», член Народної ради Віктор Адамський нагадав, що у 138-му кабінеті облдержадміністрації цілодобово працює громадська приймальня. У ній чергують депутати Народної ради.

– Ми будемо далі стояти, оскільки ми мусимо це робити через те, що ми бачимо, що вони вагаються. Вони не знають, як далі продовжувати, як себе поводити. Вони навіть змінили напрямок своєї роботи. Раніше виступали силовики, що будуть розганяти майдан, наводити порядок, вимагатимуть звільнити приміщень, якими користуються протестувальники у Києві. Тепер у них інша тактика. Вони бачать, що у них немає сил розігнати народ. Влада вагається і вичікує, – каже депутат міської ради, свободівець Володимир Гончарук.

У п’ятницю, 14 лютого, о 10:00 заплановано пленарне засідання сесії Хмельницької обласної ради, на якому повинні затвердити бюджет області на 2014 рік. Людей закликають у цей день о дев’ятій годині ранку вийти на майдан і підтримати членів Народної ради, аби депутати обласної ради прийняли бюджет публічно, прозоро і відкрито.

Після віча мітингувальники вирішили йти колоною і пікетувати \”Епіцентр\”

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього