Активістка ДНР, шепетівчанка Юлія Малькіна буде балотуватися в депутати Київської міської ради
Шепетівчанка Юлія Малькіна дочка Валерія Малькіна – колишнього Шепетівського мера та затупника голови Хмельницької ОДА Буханевича Олександра Миколайовича, – збирається балотуватися в депутати Київської міської ради.Активістка ДНР, шепетівчанка Юлія Малькіна буде балотуватися в депутати Київської міської ради
Шепетівчанка Юлія Малькіна дочка Валерія Малькіна – колишнього Шепетівського мера та затупника голови Хмельницької ОДА Буханевича Олександра Миколайовича, – збирається балотуватися в депутати Київської міської ради. Про це вона повідомила у своєму фейсбуці:
\”Друзі пропонують мені висунути свою кандидатуру у депутати Київміськради. Думаю погодитися. Попереду багато складної роботи вдома. Але Донбас я не кину напризволяще. Бо якщо нашим політикам не вистачає розуму припинити цю війну у Верховний раді, йти до миру потрібно знизу. КИЇВ І ДОНЕЦЬК РАЗОМ ЗА МИР, ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД І ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ!\”
Активістка, відома своїми публікаціями на сайтах з переважно антинаціоналістичною риторикою, переїхала в Донецьк, де прославляє ДНР, бере інтерв\’ю у Губаревої та проклинає \”київську хунту\”. Як повідомляє Цензор.нет, її, разом з киянином Антоном Розенвайном, який також симпатизує бойовикам ДНР, відмовилися селити в готелі в Феодосії через наявність українських паспортів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього