Олег Топольницький — один із постраждалих 19 лютого 2014 року біля обласного управління СБУ. Тоді він дістав дуже важкі поранення, через які досі пересувається за допомогою милиць. не зважаючи на те, що пройшов майже дворічне лікування в одній із кращих клінік Праги. Лікарі сумнівались, чи стане хлопець на ноги… Згодом Олег добре вивчив чеську мову, а нині навчається на 5-му курсі університету “Україна”, де освоює фах реабілітолога. Юнак, попри вади здоров’я, в усьому займає активну життєву позицію.

Так сталося в житті хлопця, що фактично з двох років бабуся Марія замінила йому і матір, і батька. Тож турботлива жінка відкладала свої заощадження на банківську картку внука, якою скористався співмешканець матері хлопця, знявши практично всі накопичені кошти. Йдеться про такого собі Романа Лабу, який веде, за свідченням очевидців, асоціальний спосіб життя, як, зрештою, і матір хлопця. Саме бабуся і виявила зниклі кошти з картки  і звернулася до банку, йдеться про відділення “ПриватБанку” на вулиці Володимирській, а також до правоохоронних органів. Чому менеджер цього відділення В.Чорний, як стверджує жінка, з незрозумілих для неї причин не закрив тоді цей рахунок після її заяви, поки що важко сказати. З цим має розібратися внутрібанківське службове розслідування. Також незрозуміло, чому слідчий міського відділення тоді ще міліції А.Процишин, який вів нібито кримінальну справу, не довів її до логічного завершення — це вже питання до нинішнього керівництва міської та обласної поліції. Доволі дивною виглядає реакція та відповіді на декілька заяв Марії Топольницької з цього приводу до Генпрокуратури та місцевих прокурорів…
Та все це, як мовиться, окрема історія, проте сьогодні вона має для Олега та його бабусі конкретні фінансові наслідки, адже на їх чомусь досі незакритому банківському рахунку продовжує наростати пеня і працівники цього шанованого банку не квапляться вникнути у їх конкретну ситуацію. – повідомляє міська газета “Проскурів”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього