Одіозний голова Держпродспоживслужби Хмельницької області Василь Грушко – корупціонер та ставленик братів-рейдерів Юрчишиних. Про це заявили активісти “Стоп Корупції”, які влаштували новоспеченому чиновнику “гарячий” прийом у його перший робочий день.

“Василь Грушко, кандидатура якого викликала хвилю обурення та підняла протестні настрої серед громадських активістів міста, добрий знайомий та спільник братів-рейдерів Миколи та Петра Юрчишиних. Нардеп Петро Юрчишин особисто агітував за Грушка під час виборів мера Хмільника.

Сам Грушко, за нашою інформацією, будучи міським головою Хмільника працював та ухвалював рішення, зокрема, щодо розподілу земель державної власності та санаторіїв в інтересах братів. За нашими даними, Юрчишини реалізовували наділи за десятки тисяч доларів за сотку.

Грушко на камеру зізнався, що за час роботи на посаді очільника ветслужби Хмільника, отримав службову квартиру, яку згодом приватизував. Фактично це корупція і за такі дії Грушко мав би бути звільнений та притягнутий до кримінальної відповідальності”, – розповів деталі журналіст “СтопКору” Сергій Медяник.

Нагадаємо, раніше Хмельницька обласна державна адміністрація не погодила на посаду начальника управління Держпродспоживслужби кандидатуру Грушка. Про це представники ОДА повідомили активістів місцевого осередку “Стоп Корупції” в офіційному листі.

Але пізніше громадськість дізналася про те, що одіозного вінницького чиновника все ж призначили на цю посаду, не зважаючи на активний спротив і численні перестороги від активістів.

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницька міськрада безкоштовно надала приміщення екс-прокурорам,що назвалися антикорупціонерами

Безкоштовні приміщення для громадских організацій хмельницька влада виділяє