Амбулаторіям Хмельниччини катастрофічно не вистачає транспорту
Забезпеченість автомобілями лікарських амбулаторій, які входять до складу центрів первинної медико-санітарної допомоги (без міста Хмельницького), становить 38,4% від нормативної кількості.Амбулаторіям Хмельниччини катастрофічно не вистачає транспорту
Забезпеченість автомобілями лікарських амбулаторій, які входять до складу центрів первинної медико-санітарної допомоги (без міста Хмельницького), становить 38,4% від нормативної кількості.

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, наразі в області функціонує 20 районних центрів первинної медико-санітарної допомоги та один міський в Кам’янці-Подільському. До складу центрів ПМСД входить 138 відокремлених лікарських амбулаторій, розташованих в сільських населених пунктах, 15 амбулаторій – в селищах мыського типу, 43 лікарських амбулаторії, які розташовані в містах обласного значення та районних центрах. Крім того, 6 відокремлених амбулаторій функціонує в м.Хмельницькому.

Оснащення амбулаторій, кажуть медики, одна із найгостріших проблем первинного рівня, яка значною мірою породжує дефіцит лікарських кадрів. Сьогодні в закладах первинної ланки недостатньо ЕКГ-апаратів, гінекологічних крісел, ваг медичних, наборів для надання невідкладної допомоги (набір для конікотомії, джгут, акушерський комплект для дитини, мішок Амбу, небулайзер), повноцінних сумок-укладок, сумок-холодильників, не кажучи вже про одноразові гінекологічні та хірургічні набори, комплекти обладнання для офтальмологічного та ЛОР оглядів. Забезпеченість автомобілями лікарських амбулаторій області, які входять до складу Центрів ПМСД (без міста Хмельницького), становить 38,4% від нормативної кількості: потреба – 503 автомобілі, є в наявності – 193, в тому числі 116 (60,1%) з терміном експлуатації понад 8 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього