Військові ліхтарі, сучасні радіостанції та два прилади нічного бачення. Усе це днями перетнуло океан. Спорядження, якого не дочекалися військові від української влади для них подарував американець

Американець допомагає воювати українській армії на СходіАмериканець допомагає воювати українській армії на Сході

Все для Сходу. Військові ліхтарі, сучасні радіостанції та два прилади нічного бачення. Усе це днями перетнуло океан. Спорядження, якого не дочекалися військові від української влади для них подарував американець.

Брат за брата, навіть якщо він американець. Вадим має друга із пропискою у Філадельфії. Він справжній патріот України, бо родом із Хмельниччини. Каже, що любить батьківщину понад усе. Тому допомагає нашим солдатам американським спорядженням. Такий прилад нічного бачення у США коштує 1200 доларів, а сучасна рація працює у радіусі 40 кілометрів.

Ціна питання 5 тисяч доларів. Сучасне спорядження американець придбав за власні гроші та поштою переслав Вадиму. Єдина вимога, щоб воно потрапило у добрі руки. Спорядження товариш передав самообороні, яка днями вирушить на Схід.

Американському доброчинцю самооборона подякувала. Начальник штабу Віктор Данилевський каже – це цінна і дорого вартісна допомога. Тішить, що наших вояків підтримують не тільки прості українці, а Світ.

Свій внесок роблять і хмельничани. З дня на день Самооборона вирушить у зону АТО із гуманітарним вантажем. Куди саме поїде вантажівка не розголошують.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту