АМКУ: Найбільші порушники законодавства на Хмельниччині - органи місцевої влади
Упродовж 2014-2015 років Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 54 порушення у вигляді антиконкурентних дій органів влади, органів місцевого самоврядування та органів адміністративно-господарського управління та контролю, з них 34 припадають саме на порушення з боку органів місцевого самоврядування.АМКУ: Найбільші порушники законодавства на Хмельниччині - органи місцевої влади
Упродовж 2014-2015 років Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 54 порушення у вигляді антиконкурентних дій органів влади, органів місцевого самоврядування та органів адміністративно-господарського управління та контролю, з них 34 припадають саме на порушення з боку органів місцевого самоврядування.

Так, виконавчі комітети Хмельницької, Красилівської, Ізяславської, Нетішинської міських та Віньковецької селищної рад визначили виконавців послуг із збирання та вивезення побутових відходів поза конкурсним відбором, а виконавчі комітети Шепетівської міської та Білогірської селищної рад взагалі не проводили такий конкурс. Виконавчий комітет Старосинявської селищної ради своїм рішенням затвердив різні тарифи на вивезення твердих побутових відходів в залежності від виду транспорту.
Виконавчий комітет Шепетівської міської ради встановив тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкової території у розмірах, розрахованих ПП \”Управлінська компанія \”Житлофонд\” з порушенням вимог чинного законодавства.
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради під час прийняття рішення про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, розрахованих на підставі наданих СРБП “Хмельницькліфт” розрахунків та висновків Державної інспекції з контролю за цінами, не врахував розрахунки ПП “Геркон” на надання послуг з технічного обслуговування ліфтів.
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради дозволив КП «Електротранс» здійснювати перевезення пасажирів на автобусному маршруті №30а «Примакова – Щедріна» поза конкурсним відбором.
Департамент соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради відмовився укладати договір про здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на міжміських маршрутах одному суб’єкту господарювання, проте уклав такий договір з іншим суб’єктом господарювання.
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради зобов’язав суб’єктів господарювання отримувати через дозвільний центр Хмельницької міської ради дозвільні документи, не передбачені чинним законодавством.

«Як засвідчує практика Відділення, органи місцевого самоврядування є найбільшими порушниками законодавства про захист економічної конкуренції. В більшості порушення вчиняються на ринках житлово-комунальних послуг та перевезень пасажирів транспортом загального користування. Багатьох з цих порушень можна було б уникнути, якби органи місцевого самоврядування дотримувались вимог чинного законодавства щодо обов’язкового погодження проектів нормативно-правових актів з Відділенням», – повідомив голова Відділення Віталій Олуйко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього