Амуніція, їжа, речі гігієни та техніка – ще одна допомога доставлена  на Схід
Близько чотирьох тон гуманітарної допомоги відправили на Схід. Народний депутат Сергій Лабазюк та його благодійний фонд закупили найнеобхідніше для військових з 8 окремого полку спеціального призначення. Така масштабна поїздка вже стала другою, з початку року.Амуніція, їжа, речі гігієни та техніка – ще одна допомога доставлена  на Схід
Близько чотирьох тон гуманітарної допомоги відправили на Схід. Народний депутат Сергій Лабазюк та його благодійний фонд закупили найнеобхідніше для військових з 8 окремого полку спеціального призначення. Така масштабна поїздка вже стала другою, з початку року.

Цього разу вона тривала 2 дні. За цей час нардеп навідався у Артемівськ, Краматорськ та Старобільськ. В останньому перебуває близько трьохсот вояків із восьмого окремого полку спеціального призначення. Туди ж передали і потужний ноутбук, який замовили військові.

Окрім цього захисники держави отримали берци, військову форму та бойові сорочки, продукти харчування та речі особистої гігієни.
Коментуючи на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці ситуацію на сході , нардеп зазначив, що при розмові з військовими, вони кажуть, що сьогодні перемир’ям і не «пахне».

«З проблем, які досі залишаються – забезпечення захисників. Воно, як і рік тому, дуже погане . Наприклад, пального наші хлопці із 8-по полку спецпризначення практично не мають і до сьогодні. На всю техніку дали одну тонну пального, а це мізер для військової техніки. В той час, як ворог добре підготовлений, має високоточну зброю», – написав політик.

При цьому С. Лабазюк зазначив, головна проблема в тому, що досі немає чіткої державницької позиції по відношенню до подій на сході країни.
«Постійно змінюється позиція всередині країни. Велика частина людей дивиться на схід, як на проблему, від якої треба відгородитися, бо маємо тисячі загиблих, багато коштів витрачається на це. Хтось, хто налаштований патріотично, говорить, що треба стояти до кінця і треба повернути територію назад, включаючи Крим. Тут однозначної думки немає. Але, як на мене, насамперед, в керівництва держави має бути принципова позиція. В нас досі є питання з якістю кадрів керівництва оборони держави. Самі військові кажуть, що, на жаль, більше, як за рік часу не видно чіткої позиції, куди йдемо і що робимо… Вони не розуміють, чому коли їх обстрілюють, їм забороняють давати відсіч. Вважаю, що саме тут має бути чітка позиція влади. Якщо ми хочемо перемогти в цій війні й відстояти українські території , ми маємо показувати це і робити послідовні дії», – наголосив він.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього