Андрій Шинькович: «Едуард Валігура вирушив до Мінська за новою ниркою»
Протягом року уся громада Білогірського району збирала кошти на лікування свого земляка.Андрій Шинькович: «Едуард Валігура вирушив до Мінська за новою ниркою»
Протягом року уся громада Білогірського району збирала кошти на лікування свого земляка Едуарда Валігури. Хлопчик у свої 15 років потребує трансплантації нирки. Кошти для родини захмарні, при тому, що вихованням юнака займається лише бабуся. Здавалося б вже надій на зібрання 60 тисяч доларів не має. Однак руки не опускали та стукали, як то кажуть, в усі двері. Звернулися і у приймальню народного депутата Андрія Шиньковича.
«Коли хворіє дитина – немає гіршого. І залишатися осторонь такої біди ми не могли. Найгіршим став той факт, що в Україні донорської нирки немає, тому операцію потрібно проводити лише за кордоном. Емоції просто переповнювали, коли Валентина Станіславівна почула, що з державного бюджету будуть виділені кошти на лікування Едуарда», – розповів народний депутат України Андрій Шинькович.
Депутатський запит і наполегливість Андрія Васильовича не залишився без уваги, тож в найкоротший термін усі необхідні документи були зібрані. Долучитися до гарної справи вирішила і команда політичної партії «За конкретні справи». Андрій Васильович завітавши до села Варивідки, передав бабусі квитки на потяг до Мінська, куди вона разом з онуком від’їхала 17 квітня.
«Едуард, як і всі інші діти ,заслуговує щасливого дитинства, він заслуговує бути здоровим. І приємним став той факт, що громада не залишила родину сам на сам з бідою. Всі намагались допомогти та збирали кошти. Маємо надію, що вже незабаром ми всі разом зустрінемо Едуарда разом з бабусею тут, на Україні, повністю здоровим. Я більше десяти разів мав, прямо кажучи, неприємні розмови з міністром Квіташвілі стосовно коштів для Едуарда, в них не було варіантів відмовити, адже тоді б я вдався до інших більш радикальних дій», – відзначив співголова політичної партії «За конкретні справи».
Вдячні за таку підтримку родини Валігур вся громада села Варивідки, адже це приклад того як спільними зусиллями можна вирішити проблему, а особливо врятувати життя юного громадянина нашої держави.
В суботу 16 квітня Андрій Шинькович особисто вручив квитки на потяг бабусі Едуарда, від допомоги готелем вона відмовилась, тому що при клініці є кімната для супроводжуючих осіб. І в неділю 17 квітня Едуард з бабусею поїхали до білоруської столиці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього