Андрій Шинькович на соціальні об’єкти 189-го округу залучив ще 12 мільйонів з держбюджету
Підтримувати та розбудовувати об’єкти соціального значення – одне з пріоритетних напрямків у депутатській діяльності народного обранця Андрія Шиньковича.Андрій Шинькович на соціальні об’єкти 189-го округу залучив ще 12 мільйонів з держбюджету
У нинішніх скрутних умовах найбільш занедбаною та найменш фінансованою сферою в України стала соціальна. Суспільно-важливі об’єкти все менше отримують коштів з державної казни, що часто-густо призводить до їх руйнації та знищення. Однак без лікарень, навчальних закладів, будинків культури існування нації як такої просто не можливе. Все більш проблематичними стають такі об’єкти у сільській місцині.
Підтримувати та розбудовувати об’єкти соціального значення – одне з пріоритетних напрямків у депутатській діяльності народного обранця Андрія Шиньковича. За менше ніж два роки його роботи на своєму 189-му виборчому окрузі (Теофіпольський, Ізяславський, Красилівський, Білогірський райони та місто Нетішин) перетворень зазнали десятки шкіл та дитячих садків, медичних закладів та спортивних залів – і все це без жодної копійки з державного бюджету. У 2016-му співголові політичної сили «За конкретні справи» спільно з представниками влади на місцях залучити більше 21 мільйони гривень з Державного фонду регіонального розвитку. Однак на цьому Андрій Васильович не зупинився та зумів з державного бюджету додатково залучити ще 12 мільйонів гривень.
«Кошти з ДФРР – це спільний результат районних, міських та селищних рад, моєї співпраці з представниками обласної влади, керівників районів, які виділили 10% від необхідних коштів. А відстояти 90% на рівні столиці в Кабінеті міністрів України було моїм завданням, яке я успішно виконав. Тому щиро дякую ще раз і голові Хмельницької облдержадміністрації пану Олександру Корнійчуку, і головам РДА та райрад 189 округу, Нетішинському міському голові Олександру Супрунюку та Ямпільському селищному голові Білогірського району Івану Бурлаці”, – розповів Андрій Шинькович.
На думку народного депутата, дуже мало цих коштів, адже багато обєктів потребують фінансування. Але в порівнянні з іншими виборчими округами це в рази більше. Однак робота Андрія Шиньковича по залученню коштів з державного бюджету на свій виборчий округ не закінчилась на ДФРР. Як тільки з’явилась ще така нагода, не гаючи час на погодження з місцевою владою Андрій Васильович залучив з держбюджету ще 12 мільйонів.
Андрій Шинькович на соціальні об’єкти 189-го округу залучив ще 12 мільйонів з держбюджету
«Дехто з керівників влади навіть образився, що я не погодив додаткові кошти з держбюджету з ними. Але тут образ не має бути, ми усі працюємо на користь сіл, селищ, міст та районів Хмельниччини. І внесок кожного оцінять люди. Я виступаю виключно за конструктивну співпрацю усіх конструктивних політиків та чиновників ”, – зауважив Андрій Шинькович.
Відповідне розпорядження, в яке включено 12 мільйонів для виборчого округу Шиньковича саме на його прохання підписав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Щодо конкретного переліку об’єктів, то кошти будуть розподілені наступним чином:
– ремонт спортивного залу Заслучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Заслучне Красилівського району (1,740 000 млн. грн.);
– ремонт спортивного залу будинку культури смт. Теофіполь (3, 000 000 млн. грн.), ремонт майстерні Теофіпольського професійно аграрно-промислового ліцею в смт. Теофіполь (1, 247 000 млн. грн.);
– заміна даху Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Семенів Білогірського району ( 463 000 грн.);
– встановлення опалювальної системи в ДНЗ в с. Довгалівка Білогірського району (250 000 грн.);
– ремонт Ямпільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт. Ямпіль Білогірського району ( 1, 500 000 млн. грн.);
– утеплення фасаду, встановлення вікон, заміна перил та плитки в фойє та центрального входу центрального районного будинку культури в м. Ізяслав (2, 100 000 млн. грн);
– будівництво приміщення для проведення тренувань та змагань Молодіжної громадської організації «Спортивний клуб «Пульсар» в м. Нетішин.
Отже конкретні справи продовжують відбуватися на окрузі, де люди обрали Андрія Шиньковича.
«Працював, працюю і буду працювати» – зауважує сам народний депутат.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього