Андрій Шинькович: Нова аграрна доктрина Гереги на Хмельниччині зупинить грабіж селян
На думку народного депутата України в основі нової аграрної доктрини лежить захист інтересів і прав селянина як власника землі – легальне використання державних і комунальних земель і виплата всіх податків і зборів по ній, переведення сільського господарства з сировинного рівня на рівень виробництва продукції та багато іншого.Андрій Шинькович: Нова аграрна доктрина Гереги на Хмельниччині зупинить грабіж селян
Аграрною революцією назвали жителі Хмельницької області громадські хвилювання, які розгорнулися минулого тижня в обласному центрі, протистояння загостюється між новою аграрною доктриною Хмельниччини, яку запропонувала команда «За конкретні справи» Олександра Гереги та аграріями, які розділили зони впливу в області і продовжують грабувати селян на їх же землі, виплачуючи низькі орендні відсотки і соціальні виплати громадам сіл. Про це на брифінгу у Верховній Раді України заявив народний депутат України Андрій Шинькович.

«Ми тут у Верховній Раді 8-го скликання приймаємо закони відносно децентралізації – основної реформи, на чолі якої наш Президент України Петро Олексійович Порошенко. Але латифундисти, деякі з них сидять у стінах ВР, в регіонах, обманом використовуючи простих селян, фермерів, блокують реформи на благо людей », – заявив Шинькович.

На думку народного депутата України в основі нової аграрної доктрини лежить захист інтересів і прав селянина як власника землі – легальне використання державних і комунальних земель і виплата всіх податків і зборів по ній, переведення сільського господарства з сировинного рівня на рівень виробництва продукції та багато іншого. А соціальна виплата з одного гектара землі, яка сьогодні часто виплачується в обсязі 20 гривень, піднімається різко до 200 гривень. А це гроші на ремонти доріг, шкіл, сільських клубів та медичних установ.

«Латифундисти бояться втратити суперприбутки і тому їх завдання за всяку ціну дискредитувати нову аграрну доктрину Хмельниччини. Вони прямо виступають проти підвищення орендної плати селянам – це ж маячня якась, люди винесуть їх за межі області, тому що вони використовують людей, щоб воювати проти їх же доходів. Прості селяни в руках маніпуляторів воюють проти підвищення в два рази орендної плати для себе ж. Це один з українських парадоксів », – підсумував Шинькович.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня на Хмельниччині відбувся мітинг представників великих агрохолдингів проти підвищення плати за оренду землі селянам, які пропонує нова аграрна доктрина, запропонована командою організації «За конкретні справи» на чолі з народним депутатом України Олександром Герегою. Одне з нововведень полягає в тому, щоб підвищити плату за оренду землі до рівня 10%, тоді як сьогодні аграрії Хмельниччини платять селянам не більше 5%.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього