Андрій Шинькович підписав постанову про відставку Уряду
За всіма прогнозами Верховна Рада України восьмого скликання мала стани реформаторською.Андрій Шинькович підписав постанову про відставку Уряду
За всіма прогнозами Верховна Рада України восьмого скликання мала стани реформаторською. Та за рік роботи прийшли до висновку, що сьогоднішній Уряд не спроможний працювати на благо українського народу. Адже саме соціально-економічний рівень життя українців сьогодні у критичному стані також зріс і рівень безробіття.
Окрім цього у документі йдеться:
«Проголошена на початку року так звана податкова реформа виявилася повною профанацією. Малий і середній бізнес не розвивається, занепадає. Натомість зберігаються тепличні умови для великого олігархічного бізнесу».
Відзначили народні обранці і зниження промислового виробництва у Україні і системне порушення бюджетного процесу. Що вже говорити про відсутність системи державної кадрової політики.
« Фіскальна служба так і залишається каральним та корумпованим органом, на посадах якої поновляються бувші чиновники режиму Януковича, що були замішані в корупційних схемах», – йдеться в Постанові.
На думку народного депутата України Андрія Шиньковича, як і багатьох інших – сьогоднішній Уряд не виконав своїх зобов’язань перед державою. Високі тарифи на комунальні послуги, ріст цін – це далеко не весь перелік того, що спіткало український народ за рік прем’єрства Яценюка. Тож підсумувавши рішення було наступним:
«Даний Уряд на чолі з А. Яценюком не здатний на проведення реформ, а тому його подальше перебування є неефективним та згубним для країни. Відповідно до частини першої статті 87 Конституції України Верховна Рада України постановляє:
Прийняти резолюцію недовіри Кабінету Міністрів України».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього