Андрій Шинькович: «Пільги для ведення бізнесу – це самозайнятість і нові робочі місця»
Розвиток підприємництва у наш час – не лише наповнення державної казни, а й необхідність для виживання.Андрій Шинькович: «Пільги для ведення бізнесу – це самозайнятість і нові робочі місця»
У нинішній не стабільній, а можна сказати скрутній, економічній ситуації в нашій державі розвиток підприємництва – не лише наповнення державної казни, створення нових робочих місць, а й необхідність для виживання. Однак аби створити свою справу та розвивати її необхідно пройти не одне коло бюрократії, ще й до того ж сплатити податки. З 1 січня 2016 року нова редакція Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Це потягнуло за собою відміну пільг деяким категоріям громадян. Здебільшого це стосується інвалідів, та тих, хто постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи. Не згоден з там рішенням народний депутат України, співголова політичної партії «За конкретні справи» Андрій Шинькович.
«Сплата адміністративного збору при реєстрації юридичної чи фізичної особи-підприємця тягне за собою чималі витрати. А для деяких категорій населення – це величезні гроші. Тож замість того аби розвивати малий та середній бізнес люди вимушені чи то влаштовуватись на іншу роботу, або ж, в гіршому випадку – виїжджати за кордон. Ще важче людям пільгових категорій, які, чомусь, не передбачені у новій редакції Закону. Адже часто вони не мають змоги ані працевлаштуватись в Україні, ані працювати за кордом. Тож, на мою думку, ми маємо включити ці категорії населення у список тих, хто реєструватиме підприємницьку діяльність на пільговій основі», – розповів Андрій Шинькович.
Пропозиція надати пільги інвалідам та тим, хто постраждав внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС вже внесені у новий законопроект, співавтором якого став Андрій Васильович. За його переконанням, такі нормативні акти мають бути одними з пріоритетних. Адже лише таким чином в Україні будуть створені рівні умови ведення бізнесу, розвитку економіки держави для усіх категорій населення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього