Андрій Шинькович привітав школярів 189-го округу з закінченням навчального року
Останній дзвінок 2015 року для українських школярів пролунав 29 травня. Цього дня кожен стояв на урочистій лінійці під державний гімн з гордо піднятою головою та рукою на серці. Важкий період, який переживає наша держава розуміють не лише батьки та вчителі, а й чи не наймолодші учні.Андрій Шинькович привітав школярів 189-го округу з закінченням навчального року
Останній дзвінок 2015 року для українських школярів пролунав 29 травня. Цього дня кожен стояв на урочистій лінійці під державний гімн з гордо піднятою головою та рукою на серці. Важкий період, який переживає наша держава розуміють не лише батьки та вчителі, а й чи не наймолодші учні.

Привітав усіх зі святом останнього дзвоника народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Шинькович.

– Це день коли ви досягли чергових перемог, перемог над собою. Це безумовно і свято батьків. Адже сьогодні ви бачите успіхи своїх нащадків. Це і свято вчителів, які вкладають у кожного свого учня знання. Це свято і первачків, які вперше сівши за парти, попрощались з дитинством і стали на стежку науки та пізнання, звернувся до присутніх політик. – Дорогі випускники, ви стоїте на порозі найголовнішого вибору. Адже саме зараз ви вперше, свідомо та самостійно обираєте свій життєвий шлях.

Сьогоднішню владу не дарма називають реформаторською, адже на чолі із нашим Президентом, Петром Олексійовичем Порошенком, ми мусимо зробити все, аби ви вступали до українських ВУЗів, отримували українську освіту, мали гарні умови для навчання, аби потім стати справжніми патріотами, які не гаслами будуватимуть Україну, конкретними справами.

У 2015 році на 189-му окрузі з відзнакою закінчили школу 88 учнів. Саме їх Андрій Шинькович привітав грошовими преміями. За його словами – за кожне досягнення має бути винагорода. Ті, хто доклав максимум зусиль, аби показати кращий результат має розуміти, Україна підтримає кожного з них.

Відвідав парламентар урочисті лінійки ЗОШ№1, НВК№2 та НВК №5 м. Ізяслав та ЗОШ №1 Красилова. Усім присутнім народний депутат побажав в першу чергу миру в нашій державі, міцно стояти на нашій рідній землі, будувати щасливе майбутнє для наших нащадків у вільній, незалежній квітучій Україні.

Андрій Шинькович привітав школярів 189-го округу з закінченням навчального рокуАндрій Шинькович привітав школярів 189-го округу з закінченням навчального року

Андрій Шинькович привітав школярів 189-го округу з закінченням навчального року

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього