Андрій Шинькович продовжує відстоювати права мешканців гуртожитків
Народний депутат України Андрій Шинькович став ініціатором створення ще одного законопроекту, що передбачає капітальний ремонт гуртожитків. Андрій Шинькович продовжує відстоювати права мешканців гуртожитків
Народний депутат України Андрій Шинькович став ініціатором створення ще одного законопроекту, що передбачає капітальний ремонт гуртожитків.

«Прийнятим у грудні 2014 року законопроектом ми зберегли право стати власником кімнат майже 500 тисяч мешканців гуртожитків. Та цього не достатньо, – впевнений Андрій Шинькович. Черговим кроком на зустріч тим, хто не має власних помешкань стане ініціатива про прийняття законопроекту, що стосується капітального ремонту гуртожитків. Адже передати у власність територіальних громад занедбані приміщення, з відсутністю будь яких комунальних норм – не допустимо».

Нині чи не кожен мешканець знає – відсутність відповідних санвузлів, обвалена стеля та розхитані бильця сходових клітин – звична картина для українських гуртожитків.

«Нажаль держава не може забезпечити українців безкоштовним житлом, черги на нього, здається кінця краю не мають, от і задовольняємося можливістю приватизувати кімнати у гуртожитках», – скаржиться мешканка Теофіпольщини Наталія Гайдамашко. –«Робити ремонт власним коштом теж задоволення не з дешевих, а якщо й кімната не приватизована, то справа таки ризикова, чого доброго ще й виселити зможуть».
Подання відповідного законопроекту до Верховної Ради, наче промінчик надії, що зміни таки відбудуться і, що в парламенті є й такі політики, які дбають про українське суспільство.

«Сьогодні в Україні нараховується 287 гуртожитків, які необхідно передати з державної у власність територіальних громад. Тож ми, своєю ініціативною групою, що розробила внесення відповідних змін у житлове право, докладемо максимум зусиль аби їхні мешканці не лише мали змогу приватизувати свої помешкання, а й отримати їх у хорошому технічному стані», – наголосив Андрій Шинькович.

Варто нагадати, що 28 грудня 2014 року набув чинності законопроект, що передбачає продовження мораторію на відчуження гуртожитків, співавтором якого став, заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування та ЖКГ, народний депутат України Андрій Шинькович.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього