Андрій Шинькович: «Самоврядування – площина де працюють справжні лідери!»
Під час робочого візиту на 189-й виборчий округ, народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка», Андрій Шинькович зустрівся з найактивнішими учнями загальноосвітніх .Андрій Шинькович: «Самоврядування – площина де працюють справжні лідери!»
Під час робочого візиту на 189-й виборчий округ, народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка», Андрій Шинькович зустрівся з найактивнішими учнями загальноосвітніх .

Вагомі соціальні проекти в рамках розвитку учнівського самоврядування запропонував запровадити спільними зусиллями. Андрій Васильович, як і його однодумці, зокрема, колеги по громадській організації «За конкретні справи», співзасновником якої є і він сам, завжди дотримуються позиції, що нашій країні, її майбутньому потрібна нова, європейського типу еліта. А її виховати маємо ми. І не тільки виховати, а й створити необхідні умови для того, щоб молода людина могла розвиватися, отримати багаж знань та умінь, вести здоровий спосіб життя, аби потому сповна себе реалізувати – задля розвитку держави.

– Шкільне самоврядування, – зауважив Андрій Шинькович, – не можна поставити в один ряд із лідерством в дорослому житті. В останньому можуть застосовуватися якісь технології, а от серед школярів за лідера обирають відкритих, щирих, розумних та пробивних. Тут зіграти не можна.

Депутат поділився з учнями секретами щодо того, як стати успішним у житті.

Самовдосконалюватися й віддано працювати – все, що необхідне для досягнення успіху. А ще прагнути бути завжди кращим й не озираючись, іти вперед.

Кращих лідерів учнівського самоврядування Андрій Шинькович відзначив грошовими преміями. Це далеко не перший прояв уваги освітній галузі району.

За підтримки народного депутата Білогірське НВК, сьогодні може похизуватися нове6ньким дахом та сухими класами. Школярі не одноразово брали участь у різноманітних фестивалях та конкурсах. Тож зустрічаючи політика завжи висловлюють щирі слова вдячності за турботу.

Спілкування з підростаючим поколінням, і школярами, безпосередньо – це найкращий метод вивчити усі проблеми галузі зсередини, – наголошує Андрій Шинькович.

Андрій Шинькович: «Самоврядування – площина де працюють справжні лідери!»Андрій Шинькович: «Самоврядування – площина де працюють справжні лідери!»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього