В цій книзі зібрані дні та ночі боротьби за донецьке летовище
Андрій Шинькович у бібліотеки свого округу презентував книги «Аеропорт»
Андрій Шинькович у бібліотеки свого округу презентував книги «Аеропорт»
Знання історії нашої держави – чи не одні з найважливіших у житті кожного українця. Адже кожна подія має неабиякий відбиток у нашому сьогоденні та майбутньому. Останнім часом сторінки літописів України все більш насичені новими подвигами, революціями та переворотами. Неоголошена війна на сході країни – одна з найболючіших її ран, адже саме там гинуть наші діти, батьки та сини. Зі слів героїв, які повернули додому живими ми дізнаємось на скільки сьогодні важливий мир, про героїзм та любов до України, про протистояння двох, ще не так давно, братніх народів говорить весь світ.
У вересні 2015 у столиці з’явилась книга «Аеропорт», автором якої став американський військовий кореспондент Сергій Лойко. В цій книзі зібрані дні та ночі боротьби за донецький аеропорт, в ній описані реальні історії героїв України, котрі відважно боролись за клаптик своєї землі.
\”На моїх очах одне з найяскравіших досягнень цивілізації, одна з кращих і сучасних пам\’яток архітектури, технології та дизайну перетворювалась на чадні руїни, серед яких люди продовжували вбивати один одного. Одні захищали свою батьківщину, інші виконували злочинні накази у війні, якої не повинно було бути і для якої не було ніяких розумних підстав, жодної щонайменше значущої причини.\” – Сергій Лойко, автор книги «Аеропорт.
Переконаний у популяризації таких видань і народний депутат України, співголова політичної партії «За конкретні справи» Андрій Шинькович:
«Саме на героїзміі та самовідданості українських воїнів будуть виховуватись наступні покоління патріотів. І такі книги потрібні не лише на книжкових прилавках, а й у кожній бібліотеці. Сьогодні не залишилось в нашій державі жодного населеного пункту, звідки б не мобілізували бійця чи не пішов юнак добровольцем. Сьогодні немає жодної області де б не оплакували тих, хто за волю та цілісність України віддав найдорожче – життя. Не мало героїв і з Хмельниччини брали участь і беруть у проведенні антитерористичної операції. Тож книга «Аеропорт» це лише частина тієї історії, яка сьогодні має бути у бібліотеках».
Про модернізацію бібліотечної системи на 189-му виборчому окрузі Андрій Васильович говорив неодноразово. Чув і про низькі заробітні плати, і про відсутність сучасних технологій, і куди гірше – недостатність сучасних книг. Тож вирішив, що подарувати комплект такого видання, що зацікавить кожного навіть зовсім юного українця – це стане першим кроком до того аби зберегти бібліотечну систему.
Вдячні за таке поповнення полиць і бібліотекарі Ізяславщини, Теофіпольщини, Красилівщини, Білогірщини та міста Нетішин. Адже охочих читати не мало, а оновлень все немає. Відтепер, переконані, бажаючих зазирнути у книгу. Сповнену історичних переживать земляків та побратимів буде достатньо, а відтак у центральних бібліотеках стане більш людно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього