Андрій Шинькович: врятувати життя дитини - справа благородна
Народний депутат України, член парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Шинькович долучився до порятунку життя маленького подолянина.Андрій Шинькович: врятувати життя дитини - справа благородна
Народний депутат України, член парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Шинькович долучився до порятунку життя маленького подолянина.
\”Декілька місяців тому у містечку Білогір’я Хмельницької області, що на 189-му окрузі, по якому мене обрали до Верховної Ради, до мене як до співзасновника Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» звернулась Оксана Савчук. Збігана горем жінка, не знала в кого просити допомоги. Її сину лікарі ще чотири роки тому встановили важкий діагноз – портальна гіпертензія. Нажаль, у наших лікарів нема ні потрібного досвіду, ні устаткування для боротьби з таким недугом. Тож ми не могли залишитись осторонь такого горя\”, – розповів Андрій Шинькович.
Необхідне оперативне втручання вартувало 50 тисяч доларів. На той час до збору коштів долучилися небайдужі з усіх куточків області. Вдалось зібрати половину. Віднайти іншу частину на лікування, а також переліт до Ізраїлю, взяв на себе Андрій Шинькович з командою однодумців, об\’єднаною в Хмельницьку обласну громадську організацію \”За конкретні справи\”. Організацію допомоги забезпечила колега Андрія Шиньковича по організації Уляна Ткаченко.
\”Почувши про Андрія Шиньковича, я зрозуміла, що це шанс мій та моєї дитини. Він вислухав мене, заспокоїв і сказав, що дитині обов’язково допоможе. Тоді в мене в душі з’явився маленький вогник надії, який не згасав, аж поки мені не привезли дитину після операції. Я щаслива, що у нас в парламенті є такі люди як Андрій Васильович. І знаю, якщо там таких більшість – наша країна вже скоро вибереться з цієї кризи», – ділиться мати хлопчика Оксана Савчук.
Зараз Владислав знаходиться під пильним наглядом лікарів Білогірської центральної лікарні що на Хмельниччині. Стан хлопчика значно кращий, хоч і реабілітаційний період закінчиться не скоро. Вже за три місяці він знову разом з мамою полетить до Ізраїлю на повторне обстеження.
\”Ми не чекали дива, але ми надіялися, що операція пройде успішно, і Владислав повернеться до звичайного ритму життя\”, – розповідає Андрій Шинькович.
Також народний депутат заявив, що буде підтримувати зв’язок з родиною Савчуків, аби продовжувати дбати про Владислава.
\”Таким благодійним вчинком ми не лише хотіли допомогти хлопчику, а й показати приклад усім політикам, громадським діячам, підприємцям, та іншим депутатам, як потрібно працювати на благо громади. Адже, для того аби жити по-новому, треба будувати завтрашню Україну не патріотичними гаслами, а патріотичними справами\”, – підсумував Андрій Шинькович.

Юлія Кучер

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього