Андрій Шинькович залучив для свого округу понад 17 мільйонів
Обираючи чи то народного, чи то депутата місцевих рад кожен громадянин сподівається на те, що вони будуть робити все можливе аби людям жилося краще.Андрій Шинькович залучив для свого округу понад 17 мільйонів
Обираючи чи то народного, чи то депутата місцевих рад кожен громадянин сподівається на те, що вони будуть робити все можливе аби людям жилося краще. Та чомусь все частіше прийшовши на ту чи іншу посаду про обіцяне одразу забувають, здебільшого лобіюючи лише власні інтереси. Та не можна так сказати про народного депутата України від 189-го округу, куди входить Красилівський, Теофіпольський, Білогірський, Ізяславський райони та місто Нетішин. З моменту обрання і до сьогодні люди відчувають справді конкретну роботу Андрія Шиньковича. Це і постійні зустрічі, ремонтні роботи у суспільно-важливих закладах, підтримка громад на усіх рівнях та законотворча діяльність. Прикладом такої відповідальності перед тими, хто висловив свою довіру під час виборів у 2014 році стало залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку, а це більше 17 мільйонів гривень. На які об’єкти вдалося залучити кошти, розповів Андрій Васильович під час інтерв’ю.

«Це чергова перемога в моїй роботі, але це можливо тільки завдяки постійній співпраці з місцевими депутатами, головами районних рад та Нетішинським міським головою, а також депутатам фракції \”За конкретні справи\” в обласній раді. Усі вище згадані посадовці проявили позицію: а). Визначивши пріоритетні об\’єкти, б). Прийнявши на засіданні Теофіпольської райради, Білогірської райради, Ізяславської райради, Красилівської райради та Нетішинської міської ради спів фінансування 10%. Далі була робота депутатів обласної ради нашої партії. І моя функція була в тому, щоб здобути 90% фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Тобто, для прикладу, до 400 тисяч гривень, які виділила шановна Красилівська районна рада, знайти в державному бюджеті 4 мільйона гривень. Переконати конкурсну комісію. Тому що є об\’єкти, які я навіть не підтримував і вони не отримали державне фінансування. Для прикладу я вважаю, що адмінбудинок Білогірської районної державної адміністрації – це не першочергова потреба в районі», – розповідає народний депутат України, співголова політичної партії «За конкретні справи» Андрій Шинькович.
Фінансування яких об\’єктів ви підтримали і які з них завдяки вашій наполегливості отримають незабаром кошти?

«Поліклініка Ізяславської центральної районної лікарні по вул. Б.Хмельничького, 47 – 6460,411 тисячі гривень. Також капітальний ремонт приміщення Теофіпольська амбулаторія загальної практики сімейної медицини – 718,737 тисяч гривен до 80 тисяч гривень, як виділила Теофіпольська районна рада. І 555,842 тисячі гривень до 62 тисяч районних буде спрямовано на капітальний ремонт приміщень Теофіпольського центру первинної медико-санітарної допомоги.
Особливу подяку хочу висловити голові Теофіпольської районної ради Петринюку Андрію Васильовичу і начальнику фінансового управління Теофіпольщини, депутату районної ради від партії \”За конкретні справи\” Сапузі Олександру Анатолійович. У співпраці з цими справжніми патріотами Теофіпольщини і Поділля в цілому ми зробили і ще зробимо багато справ.
Спорт для нашої команди завжди був в пріоритеті. А тому в центрі моєї уваги і спортивний комплекс Красилівської районної ДЮСШ, на який вдалося залучити з ДФРР 4007,853 тисячі гривень до тих 445,317 тисяч гривень, що виділила Красилівська районна рада.
Окремо вважаю спільною перемогою моєю з Нетішинською міською радою фінансування будівництва водопроводу у садибній забудові міста Нетішина. Міська рада виділила 300 тисяч гривень, а вже з державного бюджету вдалося передбачити, і ці кошти незабаром поступлять, 2,7 млн. грн. Окремо за принципову позицію хочу подякувати Нетішинському міському голові Супрунюку Олександру Олексійовичу і усім депутатам міської ради. Спрацювали чітко, без політики, без поділу на партії, на більших чи менших активістів майданів та революцій. Громада міста хоче бачити результат спільної роботи, а не суперечки. І ми виходимо на конструктивний шлях. Фінансування будівництва цього водогону об\’єднало непримиренних опонентів, а це, дозволю собі відзначити, яскравий приклад конкретних справ.
До об\’єктів, які отримають фінансування з ДФРР я відніс і капітальний ремонт адмінбудинку в смт. Ямпіль Білогірського району по вулиці Чернавіна, 52а – 2585,28 тисяч гривень. В цьому випадку потрібно було підтримати, адже в найближчій перспективі Ямпіль стане центром об\’єднаної територіальної громади, до нього приєднаються чимало сіл і численні послуги потрібно буде надавати людям, а для цього потрібно пристосоване для цього приміщення.

Чи не відбуватиметься фінансування як раніше: із завищеними цінами за роботу і за матеріали, а в решті решт половину коштів крали?

«Цього разу, і від нині, і назавжди, буде не так, як раніше це робилось. Нагадаю, що на Хмельниччину прийшла команда Олександра Гереги – \”За конкретні справи\”. Ми знаємо ціну заробленої копійки, самі ніколи не взяли чужого, а тим більше спільного. І нікому не дамо це зробити. А для цього депутати районних та міської ради від партії \”За конкретні справи\” ініціювали створення комісій по контролю за використанням бюджетних коштів, зокрема і цих 15,4 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку. Ми запрошуємо представників усіх партій і фракції увійти до цієї комісії. І так – прозорий конкурс і прозоре використання кожної копійки. Ми маємо довести ситуацію до такого рівня, щоб кожний мешканець району чи міста міг швидко і безперешкодно отримати інформацію про хід тендеру та про використання коштів, підкреслюю кожної закупівельної ціни, кожного матеріалу чи оплати праці фахівців», – наголосив під час розмови Андрій Шинькович.
Для кожного населеного пункту, як і для кожної ради різних рівнів залучені кошти – це перемога. Адже у сьогоднішній, скрутній, економічній ситуації кожна копійка виділена з державного бюджету – на вагу золота. Посприявши у фінансуванні установ, Андрій Шинькович не лише допоміг зекономити кошти на місцях, я й в котре довів, що люди не помилились обравши його народним депутатом, а отже мають незамінного помічника, який не буде осторонь людських проблем.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього