Ансамбль пісні і танцю Збройних сил України відвідав Кам'янець-Подільський
Побувавши в 60 країнах світу, ансамбль пісні і танцю Збройних сил України несподівано дістався і до Кам’янця-Подільського.Ансамбль пісні і танцю Збройних сил України відвідав Кам'янець-Подільський
Побувавши в 60 країнах світу, ансамбль пісні і танцю Збройних сил України несподівано дістався і до Кам’янця-Подільського. На запрошення наших військових він виступив із грандіозним концертом біля Ратуші 12 червня, який, на жаль, побачили всього одиниці, повідомляє Хронікер.

Заслужений академічний ансамбль Збройних сил України активізував свою діяльність із появою конфлікту на Сході. Причому колектив дає концерти не тільки в тих містах країни, де є військові гарнізони, але у гарячих точках держави. До Кам’янця військові митці приїхали одразу після Черкас на запрошення наших військових. До речі, вони також були присутні під час концерту.

«У першу чергу мета нашого концерту – військово-патріотичне виховання. Ми об’їздили вже всі зони АТО, шпиталі, включаючи польові. Останній концерт провели у Краматорську після його визволення. До останнього думали, що буде дуже мало людей: населення налякане, не дозволяються скупчення громадян. Але зал на тисячу місць був повний. Люди приходили цілими сім’ями. В діток на щічках були розмальовані національні прапори. Це так зворушливо, – поділився враженнями від поїздок керівник ансамблю, полковник Сергій Макаренко. – Часто спілкуємося з військовими. Був випадок, коли хлопцям у бою розбомбили єдину гітару. А в нас був соліст, який грав на цьому інструменті, тож ми подарували його їм. Хлопці тримаються і ми, наскільки можемо, підтримуємо їх бойовий дух».
Ансамбль пісні і танцю Збройних сил України відвідав Кам'янець-Подільський
Ансамбль пісні і танцю Збройних сил України відвідав Кам'янець-Подільський
Класичні українські та світові композиції, народні твори, Висоцький і Брюно Пельтьє – і це тільки пісенна програма, якою заворожив ансамбль. А були ж іще танцювальні номери. За дві години артисти мілітарного колективу, учасником якого є й кам’янчанин Іван Дідик, полюбилися не тільки дорослим, але й дітям, котрі не відходили від сцени ні на крок.

Серед тих, хто отримував чи не найбільше аплодисментів, був Юрій Ковальчук – учасник проекту «Голос країни-5» від команди Тіни Кароль. Ми розпитали його про враження від нашого міста і подальші плани:

– Дуже приємно було виступати. Наш приїзд вийшов таким спонтанним. Але люди зібралися і нас надзвичайно тепло прийняли. Трохи незвично виступати, коли тебе впізнають, але приємно. Людям подобається те, що я роблю. І мені подобається їхня реакція. Зараз пишу пісні, хочу записати кілька треків, створити щось своє. Й виходити на сцену, щоб мене сприймали як співака з власним репертуаром. Мене не було в країні три роки. І «Голос» став проектом, який дав мені шанс показати, що я є.

Що ж до планів ансамблю Збройних сил України, то найближча його поїздка запланована в так звану зону М – Маріуполь. Крім того, колектив готує концертну програму вже й на 2016 рік. Хтозна, можливо, ми зустрінемося знову.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього