Антимонопольники оштрафували ТОВ "Стіомі-Холдинг"Хмельницьке обласне територіальне віддлення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Стіомі-Холдинг» (м. Київ) на 7 тис. грн. за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.Антимонопольники оштрафували ТОВ "Стіомі-Холдинг"Хмельницьке обласне територіальне віддлення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Стіомі-Холдинг» (м. Київ) на 7 тис. грн. за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.
Як з’ясувало Відділення, товариство визначило транспортні витрати на доставку хліба для власної фірмової торгівлі – 5,5 відсотки, для інших роздрібних магазинів у Хмельницькому – 6,2 відсотки, що не відповідає вимогам розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації від 29 квітня 2011 року «Про запровадження державного регулювання ціноутворення на окремі продовольчі товари».

Такі дії призводять до необґрунтованого стягнення з споживачів (покупців, замовників) відшкодування транспортних витрат на доставку хліба у Хмельницькому. Відділення зобов’язало товариство припинити порушення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього